İYİ Parti 29 Şubat tarihinde 2. genel kurulunu sansasyonel ve tartışmalar içerisinde tamamladı. Bir çok olay oldu. Batu Müftüoğlu'nun adaylığının kabul edilmemesi falan ..

Seçim bitti. İtirazlar yapıldı. Sonucu göreceğiz ama bana göre değişen pek bir şey olmayacak. İYİ Parti'nin ilçe başkanlığına seçilen Evrim Balbaloğlu, seçildiği gibi görevine devam edecek. Edecek etmesine ama, bana göre Sayın Evrim Balbaloğlu yine aynı çizgisinde devam edecek.

Nasıl mı?

Hiçbir etkinliği olmayan, hiçbir açıklaması olmayan, zaman zaman partiden birazcık yazı ile birkaç fotoğraf ile yapılan ya da yapılmaya çalışılan etkinlikler kamuoyuyla paylaşılmaya çalışılacak.

Ancak bu sadece görüntüde kalacak.

İdlib' de rejim güçlerinin HAİN saldırısı sonrası Yazıcılar köyünden olan iki Uzman Çavuş'umuz memleketlerine geldi. Biz başta olmak üzere diğer basın mensubu arkadaşlar da iki kahramanımızın ilçeye geldiği bangır bangır yayınlandı.

İYİ Parti olarak siz sayın Evrim Balbaloğlu ilk yaptığını iş, İdlib şehitleri ve yaralılarına kongre sonrasında çektirdiğiniz toplu (GÜLÜCÜK SAÇTIĞINIZ) resimle Rahmet ve şifa dilemek oldu.

İŞTE O KARE...

detail-photo-fancybox-0

Sonra Yazıcılar köyünden olan iki kahramanımız Adnan Ersoy ve Ercan Kurt'u partinin başkan adaylarından Batu Müftüoğlu ve Sinan Durdu ziyaret ediyor. Ziyarette sadece sohbet var.

Siz de onlardan hemen sonra bu iki kahramanı ziyaret ediyorsunuz. Ziyaretinizde yine etrafa gülücükler saçıyorsunuz. Ve bu fotoğraflar İYİ Parti'nin basın için oluşturtulduğu ortak gruptan bizlere atılıyor.

İŞTE O KARE...

detail-photo-fancybox-1

Aday açıklamanızda size yönelttiğim 'Göreve geldiğinizden bu yana ne yaptınız' diye sorduğumda 1 sene boyunda partiyi tanıtmak ile meşgul olduğunuzu söylediniz. Bunu da basın yolu ile yaptığınızı iddia ettiniz. Allah aşkına GOOGLE amcaya 'Kdz. Ereğli İYİ Parti Evrim Balbaloğlu haberleri' yazın bakalım ne çıkacak. Çok merak ediyorum. Sizin basına geçtiğini iddia ettiğiniz haberlerden hangisi çıkacak?

Bizi bırakın sayın Balbaloğlu'da bari kendinizi kandırmayın.

Şimdi ise yeniden göreve geldiniz. Benim korktuğum konu partiyi görevde kaldığınız sürece yine sizin söyleminiz de olduğu gibi sadece tanıtmak amacıyla çalışma yapacaksınız. Ama bunu biz yine ne yazık ki göremeyeceğiz. Parti TIME ilçe başkanlığı olmaz. Olmamalı da ...

Benden size tavsiye, şahsi düşüncelerinizi bir kenara bırakıp, partiyi İYİ noktalara getirecek isimleri ön plana çıkartıp, kenara çekilmeniz. Zaten ne genel ne de yerel seçimlerde de doğru dürüst çalıştığınızı göremedik.

Herkes bildiği işi yapsın...

Kalın sağlıcakla...