Belediye Başkanımız Özcan Ulupınar, Zonguldak Valimiz Osman Hacıbektaşoğlu ve Kaymakamımız Muhammed Evlice ile birlikte, ilçemizin ve bölgemizin değerli kuruluşu Cilas Kauçuk A.Ş. firmasını ziyaret ederek iş insanı İrfan Civak ile bir araya geldi.

Ziyarette Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş ve kurum amirleri yer aldı.

 Belediye Başkanımız Özcan Ulupınar, Sayın Valimiz Osman Hacıbektaşoğlu ve Kaymakamımız Muhammed Evlice ile birlikte ilçemizde yapımı devam eden, asma köprü yerine yapılan çelik yaya köprüsünü yerinde inceleyerek yetkililerden bilgi aldı.

İncelemelerde Zonguldak Valimiz Osman Hacıbektaşoğlu, Kaymakamımız Muhammed Evlice, Belediye Başkanımız Özcan Ulupınar, İl Genel Meclis Başkanı Necdet Karaveli, İl Genel Meclis Üyeleri, İl Özel İdare Genel Sekreteri Ahmet Güral Karayılmaz, AFAD İl Müdürü Ahmet Güngör, Ak Parti İlçe Başkanı İsmail Cinbir, Onar İnşaat-Lütfi Arıt ve kurum amirleri yer aldı.

Zonguldak Valimiz Osman Hacıbektaşoğlu ilçemizde ki ziyaretlerini sürdürüyor.

Zonguldak Valimiz Osman Hacıbektaşoğlu, Yağmurca Köyü tarihi taş tünel, Dirgine Köyünde yapımı devam eden Akçebey Köprüsü ve menfezleri yerinde inceledi.

İncelemeler sırasında vatandaşlarımızla da bir araya gelerek talep önerileri dinleyen Sayın Valimiz Osman Hacıbektaşoğlu'na, Kaymakamımız Muhammed Evlice, Belediye Başkanımız Özcan Ulupınar, İl Genel Meclis Başkanı Necdet Karaveli, İl Genel Meclis Üyeleri, İl Özel İdare Genel Sekreteri Ahmet Güral Karayılmaz, AFAD İl Müdürü Ahmet Güngör, Ak Parti İlçe Başkanı İsmail Cinbir ve kurum amirleri yer aldı.

Çelik Yaya Köprüsü (1)Çelik Yaya Köprüsü (4)Cilas Kauçuk (2)

Olağanüstü toplantı sonuçlandı... Kararlar verildi... Olağanüstü toplantı sonuçlandı... Kararlar verildi...

Editör: Haber Merkezi