Il Haberleri

il haberleri ve güncel il gelişmeleri, il ile ilgili tüm video, il fotoğrafları ve il haberleri Zonguldak Ereğli Haberleri sitemizde


Siyaset

CHP'nin Karadeniz Ereğli'de İl Genel Meclisi'nde 6. sırada yer verdiği köy muhtarı adaylıktan çekildi.

Siyaset

Yeniden Refah Partisi İl Genel Meclis Üyesi 1.sıra adayı Kdz.Ereğli’nin İmranlar köyünün sevilen simalarından Yüksel Erol oldu.

Asayiş

Zonguldak'ta, AK Parti Bartın İl Başkanı Yaşar Arslan'ın oğlu ve arkadaşının hayatını kaybettiği kazada otomobil sürücüsü için 15 yıla kadar...

Güncel

Ak Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan yeni yıl kutlama mesajı yayımladı.

Asayiş

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, 47 ilde düzenlenen NARKOGÜÇ-40 operasyonunda aralarında Zonguldak'ın da bulunduğu 47 ilde operasyon düzenlendiğini açıkladı.

Asayiş

Zonguldak Emniyet Müdürlüğü 17.12.2023 ve 18.12.2023 tarihinde İl Merkezi ve Kdz. Ereğli ilçesinde operasyon gerçekleştirdi.

Asayiş

Jandarma Suç Araştırma Timi ve Asayiş Timleri tarafından yasa dışı yollarla 1 aracın ülkemize sokularak Zonguldak iline getirildiği öğrenilmiştir.

Asayiş

Zonguldak Emniyet Müdürlüğü İl Merkezi ve Kdz. Ereğli ilçesinde Narkotik suçlarından yakalama emri bulunan şahıslara yönelik operasyon gerçekleştirdi.

Güncel

Zonguldak Valiliği karayollarının hava şartlarından dolayı ulaşımını açıkladı.

Asayiş

Karayolu trafik güvenliğinin sağlanmasına yönelik trafik kontrol ve denetimleri il genelinde periyodik olarak sürüyor.

Güncel

LÖSEV'in kuruluşunun 25. yılı nedeniyle LÖSEV Zonguldak İl Temsilciliği tarafından Karadeniz Ereğli'de kortej yürüyüşü yapıldı.

Siyaset

Ak Parti İl Başkanı Mustafa Çağlayan, partinin kurucu İl Başkanı Polat Türkmen, Celil Uzun, Hamdi Uçar, Zeki Tosun ile bir...