Katılımı düşük bayramlaşma! Katılımı düşük bayramlaşma!

Mustafa Çağlayan Ak Parti Zonguldak İl Başkanı mesajında; ''Değerli Hemşehrilerim,
2023’ü bitirip 2024 yılına girmeye hazırlandığımız bugün, yeni yılınızı en kalbi duygularımla tebrik ediyorum.
Yeni yılın ülkemiz, şehrimiz milletimiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyorum.
İl başkalığı olarak '67’de 670 Ak ekip ile 67.000 el sıkıyoruz', ‘Yüz yüze 100 program’ gibi tüm şehre yaydığımız programlarımızı gerçekleştirerek, her fırsatta vatandaşlarımızla kucaklaşmanın, hasbihal etmenin, hasret gidermenin gayreti içinde olduk. Yeni yılda da bu anlayışla bir ve beraber olmanın gayreti içinde olacağız.
2023 genel seçimlerinde sayın Cumhurbaşkanımıza büyük oy oranıyla destek vererek halkımızla birlikte yeniden Cumhurbaşkanı olarak seçilmesinin gururunu yaşadık. Yine daha önce üç olan milletvekili sayımızı koruyarak birbirinden kıymetli üç Milletvekilimizi TBMM’ye gönderdik.
2024 yılının mart ayında yapılacak mahalli seçimleri de şehrimiz açısından kritik öneme sahiptir. Bu seçimlerimizde de "Türkiye bilir, gerçek belediyecilik AK Parti'dir" sloganımızla halkımızla iç içe birlik ve beraber içinde ‘25’te 25’ hedefimize ulaşacağız.
2024 yılında da Sayın Cumhurbaşkanımızın şehrimize verdiği kıymetin bir sonucu olarak Enerjinin başkenti olarak anılmaya başlayan Zonguldak’ımız ülkemizin yükselen yıldızı olmaya devam edecektir.
Bu yılda mottomuz Birlik ve beraberlik içinde güçlü, yaşanılabilir, Türkiye yüzyılının marka şehirleri arasına giren yeni bir Zonguldak olacaktır.
Son olarak, tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet uğrunda gözlerini kırpmadan hayatlarını ortaya koyan tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlık ve afiyet diliyorum.
2024 yılının milletimiz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını rabbimden niyaz ediyorum.
Yeni yılda, savaşların, acıların, zulümlerin, adaletsizliklerin son bulduğu; huzurun, mutluluğun, refahın hâkim olduğu yeni bir dünyada buluşmak dileğiyle, hepinize sevgilerimi, saygılarımı sunuyorum.'' dedi.

Editör: Manşet67 Haber