Ak Parti Zonguldak İl Başkanı Mustafa Çağlayan, bir vefa buluşması gerçekleştirerek partide görev yapmış İl Başkanları ile bir araya geldi.

Partinin kurucu İl Başkanı Polat Türkmen, Celil Uzun, Hamdi Uçar ve Zeki Tosun ile bir araya gelen Ak Parti İl Başkanı Mustafa Çağlayan, yaklaşan yerel seçimler öncesinde fikir alış verişinde bulundu.

Önemli buluşmanın ardından açıklamada bulunan Mustafa Çağlayan: “Partimizin kuruluşundan bugüne kadar görev yapan kıymetli İl Başkanlarımız ile bir araya gelerek, önümüzdeki süreç ile ilgili fikir alış verişinde bulunduk.

Davamıza eşsiz katkılar vermiş olan, emeğiyle gayretiyle partimize hizmet etmiş İl Başkanlarımıza şükranlarımı sunuyorum.

İl Başkanlıkları dönemlerinde, "kim var dendiğinde" sağına soluna bakmadan "ben varım diyen" yönetim kurulu üyelerimizi saygı, sevgi ve hürmetle Yâd ediyorum.

Biz bu güne kadar girdiğimiz her mücadelede, sizlerin desteğini ve varlığını hissettik. Sizleri bir kez daha safları sıkılaştırmaya, kol kola, gönül gönüle yürümeye davet ediyorum.

Biz diyoruz ki;

Gönül gönüle verince Yol mu dayanır.

Kara günde dara koşan

Seçimler iptal edildi... 4 muhtar görevden alındı... Seçimler iptal edildi... 4 muhtar görevden alındı...

Hem okuyup hem iyi yazan

Yiğit olup dağlar aşan

Dosta bizden selam olsun

Hakkımızda kelam eden

Dosta bizden selam olsun

Canımıza canlar katan

Dosta bizden selam olsun

Aşk ateşiyle yanmayan

Dost kapımıza varmasın

Doğru yoldan ayrılmayan

Dosta bizden selam olsun”

WhatsApp Image 2023-11-06 at 15.30.58

Editör: Can Özkan Kayabaşılı