MHP Karadeniz Ereğli Belediye Başkan adayı İlkay Özdemir, beraberinde İlçe Başkanı Rahman Demirtürk ve belediye meclis üyeleri ile birlikte kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret etti.  Özdemir, ziyaretlerin ardından yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi:

"BARIŞ İÇİNDE BİR BELEDİYECİLİK"

"Devlet Kurumlarıyla uyum içinde çalışabilen , kurumları koruyan , rahatlatan, çalışmalarını kolaylaştıran bir belediyecilik anlayışı ile hareket ediyoruz. Her kurumu ile , bürokrasi ile amirler ile memurlar ile barış içinde bir belediyecilik anlayışı ile hareket ediyoruz.

Belediye Başkanı Posbıyık Başkan yardımcılarını atadı... Belediye Başkanı Posbıyık Başkan yardımcılarını atadı...

"KAVGACILAR BERTARAF EDİLECEK"

Ereğli’nin, birilerinin egolarını tatmin etme ve kibirlerine itaat etme zorunluluğu ortadan kaldırmak için göreve talibiz. Kavgacıların bertaraf edilip kavganın ortadan kalktığı bir Ereğli hızla alt yapı ve gereklilikleri tüm kurumları ile yerine getirip İl olma mücadelesinde başarılı sonuca ulaşabilir.  Kurumlar baskı altında , amir, memur korku ile yönetiliyor. Şehir kavga halinde.

"BİRBİRLERİ İÇİN YAPTIKLARI"

Yetmezmiş gibi aday beyler her gün birbirleri için yaptıkları utanç verici ithamlarla hem halkın taraflara bölünmesine sebep oluyorlar hem de bu oluşturdukları kaos ortamı ile kazansalar bile asla Ereğli’ye bir hizmet yapamayacaklarını ve Ereğli menfaatleri için mücadele edemeyeceklerini ilan etmiş oluyorlar.  İşte bu noktada İlkay ÖZDEMİR olarak diyorum ki şehrimizi egolara hırslara teslim etmeyelim ve hep birlikte Ereğli’ye huzur getirelim.  Ereğli’de kavgalar bitmeli !  Haydi Kdz. Ereğli’ye Kadın eli değsin" dedi.

Editör: Haber Merkezi