Aday Haberleri

Aday haberleri ve güncel Aday gelişmeleri, Aday ile ilgili tüm video, Aday fotoğrafları ve Aday haberleri Zonguldak Ereğli Haberleri sitemizde


Siyaset

İyi Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Murat Sesli meclis üyeleri ile birlikte sahaya çıktı.

Siyaset

“Cumhuriyetimizin 100. Yılında 100 Proje ile Kdz. Ereğli’yi yeniden inşa edeceğiz” sloganıyla yola çıkan Murat Sesli, Hayvanlara özel projelerini açıklayarak,...

Siyaset

CHP Kdz. Ereğli Belediye Başkan adayı Halil Posbıyık'ın Belediye Meclis üyesi listesi açıklandı.

Siyaset

Gülüç Belediye Başkanı ve yeniden Belediye Başkan adayı olan Gökhan Mustafa Demirtaş Belediye Meclis Üyesi listesi belirlendi.

Siyaset

CHP Alaplı Belediye Başkan Adayı Nuri Tekin Alaplı Karşıyaka Mahallesi'nde görkemli bir kalabalık ile vatandaşlara seçim broşür dağıttı.

Siyaset

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı ve 31 Mart Belediye Başkan adayı Halil Posbıyık CHP seçim bürosu açılışını gerçekleştirdi.

Siyaset

Yeniden Refah Partisi Kdz. Ereğli Belediye Başkan adayı Emre Karaarslan, Kepez ve sosyete pazarında esnaf ve halk ziyareti gerçekleştirdi.

Siyaset

Kdz. Ereğli Belediye Başkan adayı Halil Posbıyık CHP Genel Başkanı Özgür Özel katılımıyla düzenlenen 2024 aday tanıtım toplantısına katıldı.

Siyaset

MHP Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, iki dönem Belediye Başkan Adaylıklarını yapan ve 31 Mart 2024 Yerel Seçimlerinde de Belediye...

Siyaset

CHP Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık ilçe seçim büro açılışına Kdz. Ereğli halkını ve tüm partilileri davet etti.

Siyaset

Yeniden Refah Partisi Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Adayı Emre Karaarslan, yazılı bir açıklama yaparak; belediye işçisine yapılan zammı tebrik etti.

Güncel

Genel Maden İşçileri Sendikası’nı(GMİS) ziyaret eden Saadet Partisi Zonguldak Belediye Başkan Adayı Cem Dereli, Genel Başkan Hakan Yeşil ile görüştü.