Adaylığını Sosyal medya hesabından duyuran Süleyman Danışmaz, amacının Mahallesine nasıl faydalı olabileceği konusunda çıkan düşüncesi ile adaylık kararı aldığını ifade etti.

Çocukluğunun geçtiği ve ömrünün geçtiği mahallesinde yaklaşık 10 yıldır da esnaflık yapan Süleyman Danışmaz, mahallenin sorun ve meselelerine gerek kendi yaptığı incelemelerde gerekse de mahalle sakinleri ile yaptığı görüşmeler neticesinde vakıf olduğunu ifade ederek kendisine destek istedi.

Süleyman Danışmaz adaylığı ile ilgili olarak yaptığı açıklamasında “Çocukluğumun geçtiği ve 10 senedir esnaflık yaptığım Orhanlar mahallesine sizlerin de destekleriyle muhtar adayı olmanın gururunu yaşıyorum. ‘Mahalleme nasıl faydalı olabilirim?’ düşüncesiyle aldığım bu karardan dolayı bana verdiğiniz destek için çok teşekkür ederim. 2024 yılı yerel seçimlerinde vereceğiniz oylarla, çok daha yaşanabilir bir mahalleyi elbirliği ile birlikte inşa edeceğiz. Desteklerini benden esirgemeyen tüm komşularıma ve mahalle halkımıza tekrar şükranlarımı sunarım”

Editör: Sinan Kabatepe