Kdz. Ereğli Haberleri

Kdz. Ereğli haberleri ve güncel Kdz. Ereğli gelişmeleri, Kdz. Ereğli ile ilgili tüm video, Kdz. Ereğli fotoğrafları ve Kdz. Ereğli haberleri Zonguldak Ereğli Haberleri sitemizde


Güncel

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt, Kdz. Ereğli ilçesine bağlı Kandilli beldesinde Aile Sağlık Merkezi ve Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonu...

Asayiş

Ereğli-Zonguldak yolu Kozlu mevkiinde TIR'ın üzerinden dökülen malzemeler trafiğin aksamasına neden oldu.

Güncel

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, yıllar süren girişimlerin sonunda Kaletepe’yi halkın hizmetine açtıklarını müjdeledi.

Siyaset

İYİ Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Murat Sesli Kdz. Ereğli’deki yöresel derneklerin başkan ve yöneticileri ile bir araya geldi.

Asayiş

Karadeniz Ereğli ilçesinde meydana gelen trafik kazasında bir kişi hayatını kaybetti.

Siyaset

Yeniden Refah Partisi Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Emre Karaarslan, kapalı pazar yerini ziyaret etti.

Asayiş

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde TIR'ın sıkıştırdığı araç sürücüsü yaralandı. Sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından yaralı hastaneye kaldırıldı.

Asayiş

Karadeniz Ereğli'de batan kuru yük gemisinin kayıp mürettebatından 7 kişinin arama çalışmalarında 100'ncü gün.

Güncel

Bizans döneminde yapılan Cenevizliler ve Osmanlılar tarafın da kullanılan tarihi Kaletepe, Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın yıllar süren girişimleri...

Siyaset

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, belediye meclis üyesi adaylarıyla birlikte seçim ziyaretlerinde bulundu.

Güncel

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık sahilde ücretsiz Wİ-Fİ çalışmalarının sürdüğünü açıkladı.

Güncel

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt, Zonguldak'ın Ereğli ilçesine bağlı Ormanlı beldesinin doğalgaz faaliyet alanına dahil edildiği müjdesini verdi.