Başkan Posbıyık'a Cumartesi pazarı'nda sevgi seli Başkan Posbıyık'a Cumartesi pazarı'nda sevgi seli

31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek olan yerel seçimler öncesinde Cumhuriyet Halk Partisi’nin adayı merakla bekleniyordu. 26 Ocak akşamı toplanan Cumhuriyet Halk Partisi Parti Meclisi üyeleri aldıkları ortak kararla Ereğli mevcut Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ı 24 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde yeniden partilerinin adayı olarak belirledi. 
GENÇLİK OLARAK BAŞKANIMIZIN YANINDAYIZ…
Yaşanan bu gelişmenin ardından Ereğli’nin sevilen isimlerinden ve genç iş insanlarından Doğukan Şahin, Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın yeniden aday gösterilmesine çok mutlu olduklarını ifade etti. Ereğli’nin ve özellikle gençlerin Halil Posbıyık ismine ihtiyaçlarını olduğunu kaydeden Şahin, gençlik olarak her zaman başkanları Halil Posbıyık’ın yanında olduklarını ifade etti. 
Şahin açıklamasında “Ereğli Belediye Başkanımız Sayın Halil Posbıyık’ın yeniden aday olduğu haberi bizleri mutlu etti. Başkanımız Halil Posbıyık’ın özellikle gençlere yönelik çalışmalarını yakından takip eden birisi olarak her zaman yanında olduk. Bundan sonra da Başkanımız Sayın Halil Posbıyık’ın yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Editör: Can Özkan Kayabaşılı