Kardiyoloji uzmanı Murat Özdamar, Saat 15.00 sularında Müftü Mahallesi Şehit Ömer Halisdemir Bulvarı No. 43/ B adresinde Özel Kardiyoloji Hekimi Muayenehanenin açılışını gerçekleştirdi. Açılışa eski çalıştığı hastanedeki mesai arkadaşları, hastaları, Siyasi Parti Paşkanları, İş Adamları ve yakın çevresinin katılımı ile gerçekleşti. 
DEMİRTÜRK; Ereğli’me de hayırlı olsun diliyorum.
Açılış konuşmasını Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Rahman Demirtürk’ün yaptığı konuşmada;  ‘’Murat beyi uzun zamandır tanırım girdiği bu yolda inşallah başarılı olur Ereğli’ye güzel hizmetler yapar. Murat hocama ve ailesine hayırlı olsun diliyorum. Ereğli’me de hayırlı olsun diliyorum. İnşallah muvaffak olur. Güzel gün ve hizmetleri olur ben hayırlı uğurlu olsun diliyorum.’’ dedi.
ÖZDAMAR; SEVGİLİ EŞİME ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM…
Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Rahman Demirtürk’ün konuşmasının ardından, Kardiyoloji uzmanı Murat Özdamar’ın yaptığı konuşmada; 
‘’Sayın Rahman abiye bu güzel dilekleri için konuşması için çok teşekkür ediyorum. Değerli Basın mensupları, Siyasi Parti temsilcileri arkadaşlar, aynı yolda yürüdüğüm çok kıymetli saygıdeğer meslektaşlarım, uzaktan ve yakından gelen arkadaşlarım ve dostlarım yıllardır birlikte çalıştığım Ereğli Devlet hastanesi, Özel Ereğli Echomar hastanesi ve Özel Anadolu hastanesi saygıdeğer yöneticileri ve çalışanları uzun yıllardır hizmet verdiğim ve bundan çok ta mutluluk duyduğum saygıdeğer Ereğli halkımız hepiniz hoş geldiniz. Bu mutlu günümde muayenemin açılışına katılım sağladığınız için hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. Özellikle çok büyük destekçim hayat arkadaşım sevgili eşim Zehra hanıma ayrıca teşekkür ediyorum. Hepinize tekrar teşekkür ediyorum ayağınıza sağlık, hoş geldiniz.’’ dedi.
Açılış için kurdele kesimini Murat Özdamar, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, Özel Anadolu hastanesi Dr. Gökçe Akman Köse, Özel Echomar hastanesi Müdürü Kaya Karatepe ile birlikte gerçekleştirildi. Kesilen kurdelenin ardından gelen misafirlere yeni muayene yeri gezdirilirken ikramlarda bulunuldu. Çekilen hatıra fotoğrafı ile program sona erdi.
Manşet 67 ailesi olarak, yeni iş yeri açan Kardiyoloji Doktoru Murat Özdamar’a yeni iş hayatında kendisine başarılar dileriz.

Whatsapp Image 2024 02 10 At 18.32.56

Whatsapp Image 2024 02 10 At 18.32.57

Whatsapp Image 2024 02 10 At 18.32.53

Whatsapp Image 2024 02 10 At 18.32.52 (1)

Zonguldak-Ereğli yolunda çalışmalar başladı... Zonguldak-Ereğli yolunda çalışmalar başladı...

Whatsapp Image 2024 02 10 At 18.32.52

Editör: Sevgi Yavuz