AK Parti Karadeniz Ereğli Belediye Başkan adayı İbrahim Sezer, seçilmesi durumunda 3 kilometrelik sahil şeridinin sürprizlerle dolu bir hale getireceklerini söyledi.

Belediye Başkanı Posbıyık Başkan yardımcılarını atadı... Belediye Başkanı Posbıyık Başkan yardımcılarını atadı...

Projesini tanıtan Sezer, vatandaşların nefes alabileceği 3 kilometrelik sahil şeridine ilişkin videolu görselini paylaşırken şu ifadelere yer verdi: 

"Ereğlimizin incisi sahilimiz. Yaşadığımız doğal afet sonrası büyük zarara uğrayan sahilimizi yeniden projelendirerek yeni yüzü ile halkımızın hizmetine sunacağız. Misafirleriniz ile birlikte tüm gün boyunca sıkılmadan vakit geçirebileceğiniz ve aktivitelerle dolu 3 kilometrelik sahil projemiz hazır. Yeni düzenlenecek amfi tiyatrodan, açık hava sinemasına, amatör balıkçılar için özel iskelerden, mini kütüphaneler ve okuma alanlarına, köprü kafeden yat parka, çocuklar için parklardan survivor parkına, yeni çekek yeri düzenlemesinden paten pistlerine, bilim küresinden yeni yüzüyle gözleme evlerine kadar pek çok sürprizi hizmete sunacağız. Ben İbrahim Sezer, kaybedecek 5 yılımız yok." dedi.

Editör: Haber Merkezi