Sahil Haberleri

sahil haberleri ve güncel sahil gelişmeleri, sahil ile ilgili tüm video, sahil fotoğrafları ve sahil haberleri Zonguldak Ereğli Haberleri sitemizde


Güncel

19 Kasım’da yaşanan doğal afette büyük zarar gören Kdz. Ereğli sahili, Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın önderliğinde ilmek ilmek yeniden örülüyor.

Güncel

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Ereğli sahilinde yapılan çalışmaları ve karaya oturan Pallada gemisinin kaldırma çalışmalarını yerinde denetledi.

Güncel

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, yaşanan büyük felaketin ardından felaketin izlerini silmek için yapılan çalışmaları yerinde takip ediyor.

Güncel

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, 19 Kasım tarihinde yaşanan büyük felaketin ardından kenti yeniden ayağa kaldırmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Asayiş

Bartın’da dün sabah saatlerinden sonra etkili olan kuvvetli fırtına ve denizde oluşturduğu dalgalar nedeniyle Güzelcehisar Sahili'ndeki hasar meydana geldi.

Asayiş

Bartın’ın Kurucaşile ilçesi Ovatekkeönü köyü sahilinde bulunan çay bahçesinin kulübesinde çıkan yangın, itfaiye ekiplerince söndürüldü.

Güncel

Bartın'ın tatil beldesi İnkumu sahiline vuran atık ve çöpler, belediye ekiplerince temizlendi.

Asayiş

Karadeniz Ereğli ilçesinde sabah saatlerinde sahil bandında bulunan cesedin kimliği belirlendi.

Güncel

Batı Karadeniz bölgesini etkisi altına alan olumsuz hava şartları Alaplı’yı da vurdu. Alaplı Sahil Park’ta büyük hasar meydana geldi.

Asayiş

Kozlu-Zonguldak sahil yolun zincirleme trafik kazası meydana geldi.

Güncel

Kdz. Ereğli Belediyesi tarafından sahil bandında yaptırılan ‘Sarıkamış Deniz Şehitleri Anıtı’nda 109’uncu yılında anma töreni düzenlendi.