UMUT VAAT EDİYOR...

Özdemir, programa ilişkin şu açıklamayı yaptı: "İftar sonrası programlarımızda Kavaklık, Elmatepe, Potbaşı ve Hatip bölgelerimizde kahvehane ziyaretleri gerçekleştirdik. Kıymetli vatandaşlarımızın çay sohbetlerine eşlik ettik.  Her girdiğimiz kahvehane de şahsıma ve partimize teveccüh edenlerin çoğunluğu şehrimizin geleceği için umut vaat ediyor.

"MHP HER NOKTADA VAR"

Kuran-ı Kerim öperek göreve başladı... Kuran-ı Kerim öperek göreve başladı...

Görüyorum ve ilan ediyorum ki bir takım iddialar ve algı çalışmaları aksine Kdz Ereğli’de iki veya üç aday seçime girmiyor. Milliyetçi Hareket Partisi şehrin her mahallesinde, her sokağında ve her noktasında var. Gençlerimiz, kadınlarımız, esnafımız, memurumuz, emeklilerimiz hepsi bizden göreve gelmemizi ve şehrin kaderini değiştirmemizi bekliyor.

 "ALGILAR MUHATABIMIZ DEĞİL"

Vatandaşımız bizleri görüyor, biliyor ve destekliyor. Biz de onlar için mücadele etmeye devam ediyoruz.  Algılar muhatabımız değil. Rakiplerimizden geride olduğumuz tek şey seçim uğruna yapılan ve normal yollardan geri dönüşü olmayan devasa harcamalar.  Halk ile paylaşıp halk ile bölüşüyoruz. Halkın samimiyeti ile yolumuza devam ediyoruz.  Birlikte başaracağız. Haydi Kdz. Ereğli’ye Kadın eli değsin !" dedi.

Editör: Haber Merkezi