CHP Belediye Başkan Adayı Mehmet Göktekin, 31 Mart Mahalli İdareler (Yerel) Seçimleri kapsamında, beldede kurulan pazaryerinde esnaf, üretici ziyaretlerinde bulundu.

Burada alışverişe gelen belde yaşayanlarıyla da görüşüp, sohbetlerde bulunan Mehmet Göktekin, pazaryerinin mevcut hali ile satıcıya da alıcıya da ‘çile oluşturduğunu’ savundu.

Gülüç’ün çok daha güzel ve modern bir pazaryerine ihtiyacı olduğunu anlatan Mehmet Göktekin, şunları söyledi:

KAPALI PAZAR YERİ SÖZÜ VERDİ

“Ne yazık ki beldemizdeki pazaryeri ne esnaflarımıza, ne üreticimize ne de halkımıza yakışır şekilde değil. Esnafımız kendi imkanları ile kurduğu çadır ve açtığı tentelerle yazları sıcaktan, kış aylarında ise olumsuz hava koşullarından korunmaya çalışıyorsa da, aynı imkanlar Gülüç halkımız için geçerli değil. Özellikle yaz aylarında aşırı sıcaklardan etkilenen Gülüç halkımız, kış aylarında da yağmurlu havalardan olumsuz şekilde etkileniyor. Bu amaçla hazırladığımız projelerimiz arasında beldemize güzel bir kapalı pazaryeri kazandırmayı planlıyoruz. Halkımızın vereceğine inandığım oyları ile Belediye Başkanı seçildiğim taktirde Belediye Meclis Üyesi ekibimizle alacağımız kararlar arasında ilk sıraları Kapalı Pazaryeri oluşturacaktır. Halkımıza bunun sözünü veriyoruz.”

CHP Gülüç Belediye Başkan Adayı Mehmet Göktekin, görüşerek sohbetlerde bulunduğu, yaşlıların ellerini öptüğü ziyaretlerinde vatandaşlardan kendisine oy vererek destek olmalarını istedi.

Çok sayıda vatandaşın da, “Gülüç’ümüzün Mehmet’ine oy vermeyeceğiz de kime vereceğiz” dediği duyuldu.

Belediye Başkanı Tahsin Erdem Gazipaşa’da halkı selamladı... Belediye Başkanı Tahsin Erdem Gazipaşa’da halkı selamladı...

I M G 20240311 W A0115I M G 20240311 W A0117I M G 20240311 W A0116

Editör: Haber Merkezi