Yardım Haberleri

yardım haberleri ve güncel yardım gelişmeleri, yardım ile ilgili tüm video, yardım fotoğrafları ve yardım haberleri Zonguldak Ereğli Haberleri sitemizde


Asayiş

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, meydana gelen tek taraflı trafik kazasında 2 kişi yaralandı.

Güncel

Kdz. Ereğli Belediyesi tarafından Ramazan ayı boyunca ihtiyaç sahiplerine verilecek gıda kolisi yardımı için müracaatlar alınmaya başlandı.

Güncel

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, kentteki amatör spor kulüplerinin başkan ve yöneticileri ile ASKF yönetimiyle ‘Amatör Spor Kulüplerine destek’...

Güncel

Yavuzyılmaz; dağıtılan kömür çuvallarının içinden kabul edilebilir düzeyin üzerinde taş çıkmasıyla ilgili skandalı bir kez daha Meclis gündemine taşıdı.

Güncel

Zonguldak’a TKİ tarafından gelen , Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından dağıtılan yardım kömürünün içinden çıkan taş yapı vatandaşı...

Asayiş

Düzce’nin Cumayeri ilçesinde, Mehmet Şahin (57) kendi beslediği 3 tosunun saldırısına uğradı.

Güncel

Devlet 2023 yılında Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığıyla yardıma ihtiyaç vatandaşlara rekor sayıda yardım yaptı.

Güncel

LÖSEV kanser ile mücadele eden ailelerini 12 ay boyunca taze kırmızı et ve et ürünleri ile destekliyor.

Asayiş

Karadeniz Ereğli ilçesinde trafik uygulamasında rahatsızlanan Zehra Lülecioğlu, Jandarma trafik ekiplerince hastaneye yetiştirildi.

Güncel

Kdz. Ereğli Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, 2024 yılında gıda bankası desteğinden faydalanmak isteyenler için başvuruları almaya başladı.

Güncel

Kdz. Ereğli Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, yıl içinde 4. Kez gıda kolisi dağıtımlarına başladı.

Güncel

TTK bünyesinde çalışan üyelerine ödediği son yardım günlük 8 TL’den 17 TL’nin üzerine çıkartıldı.