Tedavi Haberleri

tedavi haberleri ve güncel tedavi gelişmeleri, tedavi ile ilgili tüm video, tedavi fotoğrafları ve tedavi haberleri Zonguldak Ereğli Haberleri sitemizde


Asayiş

Bartın'ın Amasra ilçesindeki bir özel maden ocağında vagonların arasına sıkışan işçi Ferdi Özgün (33) Ankara'da tedavi gördüğü hastanede 1 hafta...

Güncel

Emekli Müzik Öğretmeni iki çocuk babası Suat Aykan (70) tedavi altında bulunduğu Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi (ZBEÜ) Araştırma Hastanesi’nde yaşama...

Güncel

SANKO Üniversitesi Hastanesi’nde 57 günlük bebeğe ‘Ameliyatsız Kulak Şekillendirme’ tedavisi yapıldı.

Güncel

Tekirdağ Çerkezköy'de yaşayan ve 3 yaşına girecek olan SMA  hastası Ecrin Yiğit bebek için yardım kampanyası devam ediyor.

Asayiş

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde KYK Yurdu'nda zehirlenme şüphesiyle hastaneye kaldırılan 34 öğrenciden 20'si taburcu oldu. 14 öğrencinin ise tedavisi sürüyor.

Asayiş

Zonguldak’ın Alaplı ilçesindeki KYK yurdunda kalan 34 üniversite öğrencisi, kahvaltıdan sonra gıda zehirlenmesi şüphesiyle hastanelere başvurdu.

Asayiş

Karadeniz Ereğli ilçesinde takla atan araçtan burnu bile kanamadan çıktı.

Asayiş

Karadeniz Ereğli ilçesinde sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybettiği kamyonet takla attı. 

Güncel

Çevre Doğa ve Hayvanları Koruma Timi ekipleri tarafından yaralı baykuş yakalanarak tedavi edilerek doğaya bırakıldı.

Güncel

Kalbindeki delik dolayısıyla yaşadığı sıkıntılardan kurtulmak için yıllarca doktor doktor gezen Hikmete Çelik, çareyi Ereğli Özel Echomar Hastanesi’nde buldu.

Güncel

Zonguldak’ta özel eğitim öğretmeni olan veteriner teknikerliği mezunu Ahmet Ufuk Işık (34), çöplükte burnuna olta iğnesi saplanmış martıyı tedavi etti.

Güncel

Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi'nde tedavi gören Yeni Adım Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni ve usta kalem Erhan Çakmak’a meslektaşları ziyarette bulundu.