Halil Posbıyık Haberleri

Halil Posbıyık haberleri ve güncel Halil Posbıyık gelişmeleri, Halil Posbıyık ile ilgili tüm video, Halil Posbıyık fotoğrafları ve Halil Posbıyık haberleri Zonguldak Ereğli Haberleri sitemizde


Güncel

19 Kasım’da yaşanan doğal afette büyük zarar gören Kdz. Ereğli sahili, Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın önderliğinde ilmek ilmek yeniden örülüyor.

Siyaset

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı ve 31 Mart Belediye Başkan adayı Halil Posbıyık CHP seçim bürosu açılışını gerçekleştirdi.

Siyaset

Kdz. Ereğli Belediye Başkan adayı Halil Posbıyık CHP Genel Başkanı Özgür Özel katılımıyla düzenlenen 2024 aday tanıtım toplantısına katıldı.

Siyaset

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, seçim gezisi sırasında Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan adayı Halil Posbıyıkla diyaloğu gülüşmelere neden oldu.

Siyaset

CHP Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık ilçe seçim büro açılışına Kdz. Ereğli halkını ve tüm partilileri davet etti.

Siyaset

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, CHP Genel Merkezine giderek Belediye Meclis Listesini onaylattı.

Siyaset

Karadeniz Ereğli Ak Parti Belediye Başkan adayı İbrahim Sezer, seçim startını bugün itibari ile verdi. Sezer ve ekibi ziyaretlerine başladı.

Güncel

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Halk Kafe’de sevgililerle bir araya geldi.

Güncel

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık 14 Şubat Sevgililer Günü'nde Halk Kafe'de sevgililere etkinlik düzenledi.

Güncel

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık bale yarışmasında birinci olan kızları ve öğretmenlerini tebrik etti.

Güncel

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, kentteki amatör spor kulüplerinin başkan ve yöneticileri ile ASKF yönetimiyle ‘Amatör Spor Kulüplerine destek’...

Güncel

Kdz. Ereğli Belediye başkanı Halil Posbıyık'ı Gazi İlkokulu müdürü, yardımcısı, öğretmeni ve 2/A öğrencileri ziyaret etti.