Başvuru Haberleri

başvuru haberleri ve güncel başvuru gelişmeleri, başvuru ile ilgili tüm video, başvuru fotoğrafları ve başvuru haberleri Zonguldak Ereğli Haberleri sitemizde


Güncel

Tarım ve Orman Bakanlığınca Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Bireysel Sulama Sistemlerinin Desteklenmesi Hakkında Tebliğ yürürlüğe girmiştir.

Güncel

Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Tarıma Dayalı Yatırımların Desteklenmesi Hakkında Tebliğ 29 Aralık 2023 tarihli ve 32414 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak...

Güncel

Kdz. Ereğli Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, 2024 yılında gıda bankası desteğinden faydalanmak isteyenler için başvuruları almaya başladı.

Güncel

AK Parti Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt, Kdz. Ereğli ve Alaplı ilçelerinde KOSGEB “Acil Destek Kredisi” programı başvurularının başladığını açıkladı.

Siyaset

Karadeniz Ereğli ilçesinin sevilen isimlerinden İbrahim Kayacan Belediye meclis üyesi aday adaylık başvurusunu yaptı.

Siyaset

Karadeniz Ereĝli ilçesinde siyasetin deneyimli ismi Sinan Durdu, AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Aday Adaylık Başvurusunu Gerçekleştirdi.

Siyaset

Milliyetçi Hareket Partisi Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığı Kandilli Belde Belediye Başkan Aday Adaylığına Ali Akova başvuruda bulundu.

Siyaset

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, 31 Mart 2024 tarihini seçimlerinde tekrar Ereğli Belediye Başkanlığı için CHP adaylık başvurusunu yaptı.