Göktekin, Belediye Başkan Adaylığı görevinin kendisine bildirilmesi ardından, 31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler (Yerel) Seçim çalışmalarına hız verdiğini söyledi.
Bu kapsamda, beraberinde eşi Emine Göktekin, CHP Gülüç Belde Başkanı İhsan Demirkol ile birlikte ev ziyaretlerini sürdürdüklerini anlatan Mehmet Göktekin, şöyle dedi:
“Emin adımlarla çıktığımız bu yolda emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Genel seçim çalışmalarının yanı sıra özellikle akşam saatlerinde ise beldemizde ev ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Misafir olduğumuz her evde yaptığımız sohbetler, gördüğümüz ilgi, doğru bir yola çıktığımızı bir kez daha bize gösteriyor. Halkımızın beldemiz adına önemli beklentileri olduğunu tespit ediyoruz. Aynı zamanda, belediye başkanı seçilmem halinde;başta belde gençlerine istihdam sağlamak olmak üzere hayata geçirmeyi planladığımız projelerimizi anlatıyoruz. 
Bu vesileyle; bizleri evlerinde misafir eden ve desteklerini esirgemeyen Gülüç halkımıza sonsuz teşekkür ediyorum. Önümüzdeki 46 günlük süreçte beldemizde sıkılmadık el, sorununu dinlemediğim vatandaşımız kalmayacak.” dedi.

Whatsapp Image 2024 02 14 At 13.40.40 (1)

Murat Kotra'dan borç afişine "Ağlama duvarı" benzetmesi... Murat Kotra'dan borç afişine "Ağlama duvarı" benzetmesi...

Whatsapp Image 2024 02 14 At 13.40.41 (1)

Editör: Sevgi Yavuz