WhatsApp Image 2023-09-23 at 18.29.43 - Kopya - Kopya - Kopya - Kopya - Kopya

'T.C. Adalet Bakanımız Sayın Yılmaz Tunç’u makamında ziyaret ettik ve hayırlı olsun dileklerinde bulunduk. Adalet Bakanımız Sayın Yılmaz Tunç’un göreve gelmesinden dolayı duyduğumuz gururu ve mutluluğu bölgemiz adına ayrıca belirtmek isterim. Bakanımız bölgemize ciddi hizmet ve katkıları’nın bulunmasının yanı sıra, yasama ile yürütme arasındaki koordinasyonu sağlama anlayışına, naif yaklaşımına ve Zonguldak, Bartın, Karabük illerimize yönelik ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum.

Akademik Bahar Yarıyıl etkinliği... Akademik Bahar Yarıyıl etkinliği...

Ülkemizin özellikle demokratikleşmesini ve demokrasinin standartlarını daha yukarıya taşımanın gayreti içerisinde olan Sayın Bakanımız Yılmaz Tunç, Türkiye'de İnsan hak ve özgürlüklerinin önünde engelleri birer birer kaldırarak nice yasakları ortadan kaldırmaya, sessiz devrim sayılan reformları hayata geçirip bundan sonra da hayata geçirme gayreti içerisinde olacaklardır.

Sayın Adalet Bakanımız Yılmaz Tunç ile tanışmaktan onur duydum. Ziyaretimiz esnasında bizlere göstermiş olduğu hoş sohbetleri, sıcak misafirperverlikleri için teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.' dedi.

Editör: Can Özkan Kayabaşılı