Ak Parti 28’inci dönem milletvekili adayı ve ELCAB kablo yönetim kurulu başkanı Nejdet Tıskaoğlu, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçim öncesi partisi için çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Çaycuma ilçesinde gerçekleştirilen mitinge katılan Tıskaoğlu, partisinin adayı Bünyamin Bostancı’ya destek verdi. 
Miting sonrasında açıklamada bulunan Ak Parti 28’inci dönem milletvekili adayı ve ELCAB kablo yönetim kurulu başkanı Nejdet Tıskaoğlu “Dava adamı nefsinin peşinde koşan değil, davası için nefsini kenara koymayı başarabilendir. Bizim davamız TÜRKİYE, BİZİM DAVAMIZ BAYRAK VE MİLLET…Milletine sevdalı olan Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan gibi “Lider Ülke Türkiye” sevdası peşinde koşacağız. Memleket sevdalısı yüzbinler gibi “Türkiye yüzyılında büyük Zonguldak’ı inşa etmenin” mücadelesini vereceğiz ve bu kutlu mücadele de Çaycuma Belediye Başkan Adayımız Sayın Bünyamin Bostancı’ya desteğimiz her zaman bakidir. Bugün gerçekleştirilen Çaycuma mitinginde de gönültaşlarımız, değerli ekibimiz ile birlikte Sayın Bostancı’ya destek verdik. Hep birlikte gönüllere tohum saçmaya devam ediyoruz. Ve o tohum, 31 Mart’ta kocaman bir filiz olacak inşallah…. Durmak Yok Yola Devam…” dedi.

Whatsapp Image 2024 03 29 At 15.48.29 (1)

Whatsapp Image 2024 03 29 At 15.48.29

Belediye Başkanı Tahsin Erdem Gazipaşa’da halkı selamladı... Belediye Başkanı Tahsin Erdem Gazipaşa’da halkı selamladı...

Whatsapp Image 2024 03 29 At 15.48.28

Editör: Haber Merkezi