KALABALIK PARTİLİLER EŞLİK EDİYOR

Özellikle köylerde büyük bir coşkuyla karşılanan Bozkurt’a Ereğli programlarında Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk ve yönetim kurulu üyeleri Alaplı programında ise MHP Alaplı İlçe Başkanı Erol Oktay ve yönetimine kalabalık bir partili grubu eşlik ediyor.

ALAPLI KÖY PROGRAMALARI DOLU DOLU

Bozkurt ve MHP kadroların Alaplı İlçesinde gerçekleştirdiği köy programları Çamcılar, Hasanlı, Çatak, Cambazlı, Hallı ve Küçük Kaymaz köyünde adeta sevgi seline dönüştü.

Gittiği her köyde yoğun kalabalıklar  tarafından karşılanan Bozkurt, 14 Mayıs genel seçimleri için Milliyetçi Hareket Partisine destek isteyerek, seçim vaatlerini anlattı. 

Yöre halkının sorunlarını da dinleyen ve taleplerine çözüm için söz veren Bozkurt, seçim çalışmalarında gördüğü ilgi sebebiyle oldukça mutlu olduğunu ifade etti.

EREĞLİ ŞEHİR MERKEZİNE ÇIKARMA YAPTI

Kdz. Ereğli şehir merkezinde ise Müftü Mahallesi, Bağlık Mahallesi ve Kızılay tarafından düzenlenen kan kampanyasına katılarak, temposunu yoğunlaştıran Bozkurt ile vatandaşlar bol bol hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.

Bozkurt ve Demirtürk kan bağışına kan vererek destek oldu ve son günlerde ısınan hava ile birlikte  siyasi arenayı da sıkmadık el bırakmayarak, ısıtmaya devam etti.

Editör: Can Özkan Kayabaşılı