Saatçi Yaşar 2’nci şubesini, Bağlık Mahallesi Erdemir Caddesi üzerinde Özdemir AVM karşısında açılışını gerçekleştirdi. Açılışa Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, MÜSİAD Kdz. Ereğli Şube Başkanı Kemal Gülbay, Mehmet Gencer Kamiloğlu, Okan Kuaför & Güzellik Salonu Volkan Şimşek ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılış kurdelesinin kesmeden önce konuşma yapan Belediye Başkanı Halil Posbıyık; “ Değerli dostum, arkadaşım Saatçi Yaşar’ı anmak durumundayım. Allah onu bur içinde yatırsın, Allah rahmet eylesin. Alın terini bütün meşguliyetini saatçiliğe verdi. Ona böyle lüks bir mağaza açmak nasip olmadı ama yetiştirdiği evlatlarına Enes’e nasip oldu. Yani Saatçi Yaşar deyince saatçilik aileden gelen bir şey devam eden bir şey tecrübe. Bugün burada olmaktan rahmetliyi de anmaktan büyük mutluluk duyduğumu özellikle ifade etmek isterim. Değerli kardeşime hayırlı uğurlu olsun diyorum Allah yolunu açık etsin.” dedi.

Konuşmanın ardından açılış kurdelesi kesildi. Açılışın ardından davetlilere ikramlarda bulunurken, davetlilerin hatıra fotoğrafı çektirmesinin ardından açılış sona erdi.

Editör: Can Özkan Kayabaşılı