Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde Kurulu Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları Genel Müdürü Niyazi Aşkın Peker, Türk Metal Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Odabaş ve Şube Başkanı Yakup Yılmaz’ın, şirket içindeki yemekhanede işçilerle birlikte iftar açtılar.

Sendikadan yapılan yazılı açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Sevkiyat  yemekhanesinde emekçi kardeşlerimizle Genel Başkanımız Sayın Pevrul Kavlak’ın selamları ile Genel Başkan Yardımcımız Sayın Yusuf Ziya Odabaş’ın, da katılımlarıyla Şube Başkanımız Sayın Yakup Ylmaz, yönetim kurulumuz, Baş temsilcimiz ve İşyeri Sendika temsilcilerimiz ile birlikte iftar programına katıldılar.

Türk Metal Sendikası Genel Başkan Yardımcımız Sayın Yusuf Ziya Odabaş, Erdemir Genel Müdürü Sayın Niyazi Aşkın Peker, işletmeler Genel Müdür Yardımcısı Sayın Sinan Bozkurt, İnsan kaynakları Direktörü Sayın Atilla Yelboğa, Endüstri ilişkiler Müdürü Sayın M. Kerem Çelebi, Endüstri ilişkiler Yöneticisi Sayın Mehmet Berber, İdari işler Müdürü Sayın Harun Özdemir ve birim amirlerine bizlerle beraber oldukları için teşekkür ederiz.

Bereketin huzurla birleştiği bu Ramazan ayında,iftar  yemeğinin düzenlemesinde emeği geçen herkese teşekkür eder,Genel Başkanımız Sayın Pevrul Kavlak’ın önderliğinde birlik ve beraberliğimizin katlanarak devam etmesini temenni ederiz.”

Editör: Sinan Kabatepe