Coşkunoğlu Gıda İmalat Aş ortağı Mustafa Özkan, Elmas Tv Genel Müdürü Akın Kavi ile yaptığı görüşmenin ses kaydını delil olarak sundu.
Mustafa Özkan, Akın Kavi’nin kendisinden açık açık para istediğini belirterek şunları söyledi. 
“Akın Kavi bana ‘Sen bana bunu alternatif olarak kullanıyorsun. Ben alternatif değilim ki. 3 kişi yemeğe gittik, 7-8 bin para harcadık. Bu Devrek'te oluyor. İstanbul'a gitsen adamın harcayacağı 30-40 bin lira. 50-100 binin önemi yok. Bende 16 kişi çalışıyor. Benim bir kişiden faturam yok. Eren, Çates, Erdemir'den faturam yok. Ama bulduğum zaman kilidi vurup almam lazım. Bu senle alakalı değil. Çünkü ben seçimden seçime para kazanıyorum. Başka türlü benim kazancım yok. Sen şimdi bana abone olsan, ayda 5 lira versen ben sana bunu yapamam ki. Derim ki, ben bu adamla çalışıyorum. Biz bu adamdan ekmek yiyoruz. Hiç bir ilişkimiz yok. Ben bunu hiç yapmadan seni ararım. Haber bu, görsel bu, ne diyorsun? Sen bana ne diyecektin? Ne istiyorsun? 3 milyon kardeşim. Pazarlık yapacaksın benimle. Burası ticaret değil mi, bakkal mı gazoz kapağıyla mı dönüyor? Ben ona birsey demedim ki. Ne diyeyim senin kardeşine? Ben normalde bu işe 2 milyon, 3 milyon, 5 milyon derim. 50-100 bine girmem bu işe. Erdemir’de adam geldi bana 200 bin dolar verdi gitti. Bu böyle. Adamın bir tanede haberini kaldırmadım. Adamla 12 dakika röportaj yaptım. Ama adam 2 yıldır devam ediyor,  cürufcu. Bana yanlış yapar, dediğimi yapmaz, taahhütünü yerine getirmez. Benim öyle bir düşüncem yokki. Mustafa sen kumbaraya parayı at, ben senin beynini çalıştırırım!” dedi. 
Mustafa Özkan, aile şirketlerinin çalışmaya devam ettiğini belirterek, işletmelerinin mühürlenmediğini, tek tırnaklı hayvan eti bulunmadığını açıkladı.

Editör: Can Özkan Kayabaşılı