Bolu Dağı geçişinde bayram tatili yoğunluğu... Bolu Dağı geçişinde bayram tatili yoğunluğu...

Yeni binasını hizmete aldıktan sonra özellikle kalp ve damar hastalıkları ile ilgili olarak ciddi yatırımlar yapan ve Uzman doktor Nafi Doğan, Doçent Doktor Mehmet  Yaman ve Doçent Doktor Fatih Özturk gibi değerli isimleri bünyesine katan Özel Echomar hastanesi 20 milyon değerindeki “Siemens marka Artis One Edition X model” en üst düzey son teknolojiye sahip anjiyo cihazini aldı. 
Anjiyo laboratuvarına dev yatırım 
Zonguldak ili ve çevre illerin en yüksek hasta potansiyeline sahip kalp merkezinin anjiyo laboratuvarına 20 milyon değerinde en üst düzey ve en son teknolojik özellikleri sahip yeni anjiyo cihazı kazandırıldı. 
Yeni alınan cihaz ile ilgili olacak açıklama da bulunan  Uzm. Dr. Nafi DOĞAN “Echomar kardiyoloji bölümü olarak Karadeniz bölgesine hizmet vermekteyiz. “Siemens marka Artis One Edition X model” marka anjiyo cihazımız üç gün önce kuruldu. Bütün Karadeniz bölgesine hayırlı olsun.” Olarak konuştu. Doç. Dr. Fatih ÖZTÜRK ise “Siemens marka son teknoloji cihazımızla hizmetinizdeyiz.” Olarak açıklarken Doç. Dr. Mehmet YAMAN “Yaklaşık 7 yıldır verdiğimiz hizmete son model Siemens cihazımızla devam edicez. Herkese sağlıklı günler diliyoruz kalbinizi koruyun sizleri seviyoruz.” olarak konuştular.

Ekran Görüntüsü 2024 06 10 164957Ekran Görüntüsü 2024 06 10 164832Whatsapp Image 2024 06 10 At 16.17.51

Editör: Haber Merkezi