MHP İl Başkanı Mustafa Öztürk'e yeni dönemde görevinde başarılar dileyen Ak Parti İl Başkanı Mustafa Çağlayan, "Hayırlı olsun. Allah utandırmasın" dedi. 

MHP'li Öztürk, ziyaretle ilgili "Kongremizden sonra Cumhur ittifakımızın önemli ismi, AK Parti İl Başkanımız bizi ziyarete geldi, onur verdi, şeref verdi. Cumhur ittifakı ile yol yürüdüğümüz ve yürüyeceğimiz doğrudur. Birlikteyiz, beraberiz. Mustafa başkanımla aynı çatı altında görev yapmanın aynı bir gururu var. Allah’ın izniyle iyi niyet çerçevesinde iyi şeyler yapacağımıza inanıyorum" dedi. 

AK Partili Çağlayan ise "Teşekkür ediyoruz başkanım. Kongreleriniz hayırlı olsun. Bugünde bizler sizlere hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak istedik. Bu eesmi bir ziyaret. Allah utandırmasın. Bizler bir arada olan insanlarız. İttifaklar kuruluyor. İttifak ruhuna uygun hareket etmeye çalışıyoruz. Bizim ittifaklarımız kapalı kapılar ardında yapılmıyor. Ömrünü vakfetmiş liderlerin hizmetinde siyaset yapıyoruz. Buna sahip çıkmaya çalışıyoruz. Uyum içerisinde inşallah şehrimize hizmet edeceğiz. Ne kadar hizmet edersek o kadar karşılık bulacağını düşünüyoruz. İşlerimiz var. Cuma günü İşçi alımımızın kurası olacak. İl Başkanımızı da davet ediyorum" dedi. 

Editör: Can Özkan Kayabaşılı