TİMS'de 'SAKİLER' gecesi... TİMS'de 'SAKİLER' gecesi...

Kocamanoğlu, buradaki konuşmasında 31 Mart Mahalli İdareler (Yerel) seçimlerinde, her bölgede olduğu gibi Gülüç Beldesinde de Belediye Başkanlığını kazanacaklarını belirterek, şunları söyledi:

“Burada, beldemizin köklü ailelerinden olan Mehmet Göktekin arkadaşımız Belediye Başkan adayımız oldu. Gerek çalışma yaşamında, gerekse sportif ve sosyal yaşamında başarılı çizgisini bildiğimiz Sayın Göktekin, parti teşkilatımızla birlik ve beraberlik içinde seçim çalışmalarını sürdürüyor. Biz de teşkilat olarak kendisine beldemizde tam destek veriyoruz. Zonguldak geneline olduğu gibi Gülüç Beldemizde de Belediye Başkanlığı seçimleri Cumhuriyet Halk Partisi’nin zaferi ile sonuçlanacağına olan inancımız tam.”

İlçe Başkanı İhsan Demirkol da, beldelerinde CHP’den 4 aday adayının çıktığını hatırlatarak, “Genel Merkezimiz Sayın Mehmet Göktekin de karar kıldı. Şimdi parti teşkilatlarımız, aday adaylarımız ve partililerimizle yoğun bir çalışma temposuna girdik. Bu seçimleri kazanacağız” dedi.

CHP Gülüç Belediye Başkan Adayı Mehmet Göktekin ise belde halkının sağduyusuna inandığına dikkat çekerek, şunları söyledi:

“Doğup, büyüdüğüm, çocuklarımı okuttuğum ve yaşantımızı sürdürdüğüm Gülüç’ümüze çok şey borçluyuz. Bu borcumuzu da Belediye başkanı seçilip, beldeme hizmet etmek ederek ödemek istiyorum. Çıktığımız bu onurlu yolda her vatandaşımıza ulaşıp, ellerini sıkacağım. Çoğunluğunu bildiğim halde mahallelerimizin eksiklerini birer birer tespit edecek; Belediye başkanı seçilmemin ardından da partimiz ve ekibimizle birlikte hiçbir ayrım yapmadan projelerimizi hayata geçirmeye başlayacağız. 31 mart sonrasında zafer Gülüç’ümüzün olacaktır. 

CENAZE NAMAZINA KATILDILAR

I M G 20240207 W A0002

Diğer yandan, CHP İlçe Başkanı Kocamanoğlu, Belde Başkanı Demirkol, Belediye Başkan Adayı Mehmet Göktekin ile partililer, yaşamını yitiren Belde sakinlerinden Mustafa Erlant’ın cenaze namazına katılarak, ailesine başsağlığı dileğinde bulundular.

Editör: Sevgi Yavuz