Evrim Balbaloğlu ve Serkan Günaydın mazbatalarını aldı... Evrim Balbaloğlu ve Serkan Günaydın mazbatalarını aldı...

İYİ Parti Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Murat Sesli, Kdz. Ereğli Belediyesi Önceki Dönem Başkanlarından Murat Sesli, 1. sıra Belediye Meclis Üyesi Adayı Evrim Balbaloğlu ve diğer belediye meclis üyesi adayları ile Kepez Mahallesi’nde yaptığı seçim gezisinde vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılandı.  

Kepez Mahallesi gezisine Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi önünden başlayan Sesli ve ekibi yaklaşık 5 saat mahallenin cadde ve sokaklarını gezip vatandaşlardan destek istedi. Özellikle Kepez Mahallesi esnaflarından yoğun şikayet alan Sesli, göreve geldiğinde tüm sorunları çözeceğine söz verdi. Sesli esnaflara hitaben konuşmasında “Şimdi size geliyorlar iktidar belediyeye topu atıyor, belediye iktidara topu atıyor. Hepsini takip ediyorum. Kepez ve Cevizler kavşağına iki ayrı battı çıktı yapacağız. Ayrıca ölümlü ve yaralamalı kazaların önüne geçmek için 8 ayrı noktaya güvenlik kameraları olan, aydınlatmalı alt geçitler yapıyoruz. Bunları yaptığımızda sizlerin dükkanlarınızın önlerine cepleri açarız. Size ruhsatı veren belediye ulaşımını da sağlamak zorunda. Merak etmeyin, biz geldiğimizde hepsini çözeriz” dedi. 

Gezi sırasında bir dükkanın önünde duran köpek Sesli’ye sevgi gösterisinde bulunarak uzun süre yanından ayrılmadı. Sesli’de bu sevgiye karşılık vererek hem köpeği sevdi hem de onunla oynadı. 

Sesli mahalle sakinlerine “Benim size kendimi anlatmama gerek yok. Beni zaten tanıyorsunuz. 2007-2009 yılları arasında nasıl hizmet ettiğimi biliyorsunuz. Projelerimizi açıkladık. Hepsi hayata geçirilebilir projeler. Belediyemizin gücü bu projeleri hayata geçirmeye yetecek güçte. Hiç merak etmeyin. Göreve geldiğimizde 5 yılda Kdz. Ereğli’de 30 yılda yapılamayan hizmetleri yapacağız.” diyerek destek istedi.

I M G 20240312 W A0001I M G 20240312 W A0004I M G 20240312 W A0006I M G 20240312 W A0008

Editör: Haber Merkezi