Yeniden Refah Partisi Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Emre Karaarslan ve ekibi ziyaretlerine tam gaz devam ediyor.
Karaarslan, ziyaretlerine Kdz. Ereğli Çilek Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Baki Karaarslan’ı ziyaret etti.
Baki Karaarslan görüşme esnasında şikayetlerini açıkladı. Açıklamalarına şöyle başladı: 
Seçilirseniz bizim isteğimiz halkla ilişkiniz olsun. Halkla en çok temas edenler bizleriz. Biz mutlu olursak halk mutlu olur.
Ardından Karaarslan şöyle devam etti:
“Lisede okuyan tüm öğrencilerimizin bir gidiş ve geliş belediyeden karşılanacak. Köyden gelen öğrencilere de aynı desteği belediye tarafından karşılanacak. Çilek halk otobüslerine yük bindirmeden ‘rink’ yaptırmayı da düşünüyoruz.
Biz Ereğli’de yerel esnafız. Esnafların kazanması için elimizden geleni yaparız. Biz her şeyden önce amca yeğeniz. Amcamın altında 115 araba var. Ereğli için halka hizmet eden bu 115 aracın bütün sorumluluğu amcama ait. Belediyeye geldiğimizde olabildiğince yardımcı olacağız.” 
ÖREN HATTINA ARABA GİTMEME SORUNU
Başkan adayı Karaarslan, Ören hattına otobüsün gitmemesi ile ilgili: “Ören halkı otobüs gitmemesinden şikayetçi, bunun sebebi nedir başkanım?” diyerek sordu.
Baki Karaarslan soru ile ilgili şunları söyledi: 
Örene yeni rotasyon planında araç gönderme planımız var sizlerde bizlere bu Talepleri ilettiğiniz için teşekkür ederim ” Diyerek gelen soruyu cevapladı.
Karaarslan otobüslerin fiyat artışlarından dolayı belediye başkanı alırsa şu şekilde yol izleyeceğini belirtti:
“Eğer bu fiyatlara belediye karışıyorsa bu birim boşuna var demektir. Fiyat artışlarına şoförler odası karar vermeli.
Yakıt fiyatlarını en iyi takip eden, nereye ne kadar yakıyor güncel fiyatlarla en iyi takip eden şoförlerimizdir. Bu yüzden fiyatların artışına kooperatif ve şoförlerimiz karar verecek.
Bizlerin ilk amacı belediye olarak kooperatife elimizden geldiğince destek olmaktır. Kooperatif başkanımız ne istiyorsa, ne sorunu varsa gelip onu dinleyeceğiz. İsteklerini teker teker yerine getirmeye çalışacağız. Vatandaşın da memnuniyeti şoförlerimizin de memnuniyeti bizim için önemli.”
BELEDİYE KİMSEYLE KAVGA EDEMEZ
“Belediyeyle dernekler kooperatifler kardeş olmak zorunda. Belediye kimseyle kavga edemez.
Ereğli’de yaşıyorsak kuralları vatandaş belirleyecek. Vatandaşın da başında muhtarı, kooperatifin başında başkanı var. Biz onları dinleyip, vatandaşlarımızın derdini her yerden öğrenip hizmetimizi her yerde sürdürmeyi planlıyoruz.
Hem vatandaşımızı, hem emekçi esnafımızı ezdirmeyeceğiz.”
KEPEZ’DE BİR OY MAHALLEYE, BİR OY YENİDEN REFAHA 
Başkan Adayı Emre Karaarslan’ın sözlerinin bitmesi ile, Kooperatif Başkanı Baki Karaarslan sözlerini şu şekilde sonlandırdı:
“Karaarslanlar yaparsa en iyisini yapar. Bizim ailemiz Ereğli’ye her zaman, her şekilde hizmet etmiştir. Yeğenim olarak sana da sonuna kadar destek veriyorum. İnşallah çıktığın bu yolda başarıların daim olur. Kepez’de her evden bir oy muhtarlığa, bir oy belediye için Yeniden Refah’a.” Dedi.
Ziyaret hatıra fotoğrafı ile sonlandırıldı.

Whatsapp Image 2024 02 28 At 23.52.51

Bayramlaşmada Posbıyık ve Bozkurt atışması… Bayramlaşmada Posbıyık ve Bozkurt atışması…

Whatsapp Image 2024 02 28 At 23.52.49

Editör: Haber Merkezi