Bahçesinde gezi alanları, oturma yerleri bulunan kafeteryanın inşaat çalışmalarını yerinde takip eden Belediye Başkanı Halil Posbıyık, ‘’ Özellikle gençlerin çok beğeneceği şık bir mekan yapıyoruz. ‘’ dedi.

Kdz. Ereğli Belediyesi, sosyal tesislerine bir yenisini daha ekliyor. Erdemir Sineması altına yeni bir kafeterya yapımı için inşaat çalışmaları başladı.

Belediye Başkanı Halil Posbıyık, beraberinde başkan yardımcısı Oğuz Cömert ve Atilla Bulak, Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürü Deniz koca, Zabıta Müdürü Halit Aydın ve teknik ekiple çalışmaları yerinde takip etti. Özellikle gençlerin çok beğeneceği şık bir mekan yaptıklarını belirten Başkan posbıyık, şunları söyledi:

“Bu bölge en hareketli okul bölgesi diyebiliriz. Anadolu Lisesi, Ted Koleji, Cumhuriyet, Erdemir okulunun olduğu bir bölge. Gençlerin çok rağbet ettiği bir yer.  Buraya bir kafeterya yapmaya karar verdik. Burada 6 bin 300 metrekare yerimiz var. 200 metrekare kapalı alan, 250 metrekare de terası olan bir kafeterya ve bahçesi olacak. İnşaat çalışmaları başladı, bittikten sonra gezi alanları ve parkı olacak. Oturma yerleri koyacağız, gençler gelip dolaşacaklar çok şık bir alan olacak.  İnşallah gençlerimizin çok beğeneceği bir ortam yaratacağımıza inanıyorum. Şimdiden Ereğlimize hayırlı olsun.”

Editör: Sinan Kabatepe