Kdz. Ereğli Belediyesi sel baskınlarına karşı önlem alıyor Kdz. Ereğli Belediyesi sel baskınlarına karşı önlem alıyor

Kdz. Ereğli Belediyesi Başkanlık Makamında gerçekleştirilen tanıtım törenine, Belediye Başkanı ve Kulüp Başkanı Halil Posbıyık, As Başkan Muhammet Ali Ateş, Kulüp Mali İşler Sorumlusu Recep Köksal, Kadın Futbol Takımı Sorumlusu Cansu Yılmaz ve futbolcular katıldı.

Kdz.Ereğli Belediyespor, transfer çalışmalarında anlaşma sağladığı Ugandalı oyuncu Sandra Nabweteme (Forvet), Zeynep Gamze Koçer (Forvet), Zeynep Erdoğan (Kaleci), İrem Barut (Stoper/Sağ Bek) ve Funda Aydınalp (Forvet) için tanıtım töreni düzenledi.

WhatsApp Image 2023-09-07 at 15.15.56 (1)

WhatsApp Image 2023-09-07 at 15.15.57

BAŞKAN POSBIYIK; BAŞARILI OLACAĞINIZA TÜM KALBİMİZLE İNANIYORUZ

WhatsApp Image 2023-09-07 at 15.15.56 (2)

Tanıtım töreninde konuşan Belediye ve Kulüp Başkanı Halil Posbıyık;“Kadın Futbol Takımımızı Ereğli halkının gurur duyacağı takım yapmak için çalışıyoruz. Bugün 5 oyuncumuz ile birlikteyiz. Başarılı olacağınıza inanıyoruz. 3.hafta maçı ile Adana’ya gidiyorsunuz bu hafta goller atıp, galip geleceğinize tüm kalbimizle inanıyoruz. Herhangi bir eksikliğiniz olduğunda yöneticiler sizi bırakmaz ve benimle ilgili bir şey olduğunda hiç çekinmeden bana gelebilirsiniz. Hepinize başarılar diliyorum “dedi.

Tanıtım töreni, hatıra fotoğrafıyla sona erdi.