Belediye Başkanı Tahsin Erdem Gazipaşa’da halkı selamladı... Belediye Başkanı Tahsin Erdem Gazipaşa’da halkı selamladı...

Yeniden Refah Partisi Kdz. Ereğli Belediye Başkan Adayı Emre Karaarslan ve ekibi ziyareletlerine; Kdz. Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürü Harun Akgül, ardından Kdz. Ereğli Milli Emlak Müdürü Serkan Şendoğan ile devam etti.
Milli Eğitim Müdürü Akgül ile görüşmesinde Karaarslan şunları söyledi:
“Ereğlimiz için sürekli proje üretiyoruz. İnşallah belediye yönetimine geldiğimizde de bu projeleri teker teker yerine getireceğiz. Önümüzdeki meşaketli yolun çoğu gitti azı kaldı. Biz az zamanda çok büyük işler başardık. Yeniden Refah Partisi’nin Kdz. Ereğli’de baştan tasarladık. Yeni bir vizyon ile beraber Ereğli Belediye Başkanlığına inşallah talibiz.” Dedi.
Ardından Akgül şu şekilde devam etti:
“İnşallah sizler için hayırlısı olur. Çıktığınız bu yolda sizlere başarılar diliyorum. İnançla çıkılan her yol başarıya er ya da geç ulaşır. Sizde bu hırsla, bu inançla devam ederseniz, sizlerin de başaracağını görebiliyorum. Sizler için tekrardan başarılar ve kolaylıklar diliyorum.
Ziyaret hatıra fotoğrafı ile sonlandırıldı.
EREĞLİ HER ŞEYİN EN İYİSİNİ HAK EDİYOR
Ardından Karaarslan ve ekibi Kdz. Ereğli Milli Emlak Müdürü Serkan Şendoğan’ı ziyaret etti.
Ziyarette Karaarslan şunları söyledi:
“Ne yapıyorsak Ereğli için Ereğlili için yapıyoruz. Ereğli’ye; milli görüşü getirebilmek için, hizmeti, helalinden kazanmayı getirebilmek için bu yola çıktık.  Bu yoldaki sürecimiz yorucu ama tatlı bir yoğunluk bırakıyor. Vatandaşımızı ziyaret edip sarıldığımızda gözlerindeki o tebessümü görmek bizlerin bütün yorgunluğunu alıyor. İşte bütün mücadelemiz de bunun içindir. İnsanlarımızın yüzünde bir an olsun bir tebessüm bırakabilmek için çalışıyoruz. Çünkü Ereğli gülmeyi, Ereğli refahı, Ereğli her şeyin en iyisini hak ediyor.” Diyerek sözlerini sonlandırdı.
Ardından Şendoğan sözlerine şu şekilde devam etti:
“Çıktığınız bu yolda öncelikle sizlere başarılar diliyorum. Yolunuz zor bir yoldu. Ama görebiliyorum ki siz bu yolun mücadelesini azimle sürdürüyorsunuz. Projeleriniz gerçekten mantıklı ve olması gereken projeler. Umarım her şey dilediğiniz gibi olur.” Dedi.
Ziyaret hatıra fotoğrafı ve tatlı ikramı ile sonlandırıldı.

Editör: Haber Merkezi