Toplantı Haberleri

toplantı haberleri ve güncel toplantı gelişmeleri, toplantı ile ilgili tüm video, toplantı fotoğrafları ve toplantı haberleri Zonguldak Ereğli Haberleri sitemizde


Güncel

SANKO Üniversitesi Hastanesi Nefroloji ve Kardiyoloji bölümlerinin iş birliği ile ‘‘Dahiliye Vaka Güncellemeleri” toplantısı düzenlendi.

Güncel

Adalet Bakan’ı Yılmaz Tunç Alaplı ilçesinde Sivil Toplum Kuruluşunda toplantıya katıldı.

Güncel

Kdz. Ereğli Belediye Meclisi Şubat Ayı toplantısı, AKM Nikah Salonu’nda Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın başkanlığında yapıldı.

Siyaset

Bolu Belediye Başkanı CHP’li Özcan, Belediye Meclis toplantısında Zafer Partisi Bolu Belediye başkan adayı ve belediye meclis üyesi İlkay Bayrak...

Güncel

Alaplı Belediyesi Şubat ayı Olağan Meclis toplantısı Belediye Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Güncel

Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) 2024 yılı Ocak Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Bartın’da yapıldı.

Güncel

SANKO Üniversitesi Hastanesi, Türk Nöroşirürji Derneği Spinal ve Periferik Sinir Cerrahisi Grubu iş birliğiyle “Gaziantep Spinal Günleri” toplantısı düzenlendi.

Güncel

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası'nda Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi ve %50 Hibe Programı ile ilgili bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Asayiş

Karadeniz Ereğli ilçesinde apartman toplantısı kanlı bitti. 5 kişinin yaralandığı toplantı da olay yerine çok sayıda ambulans sevk edildi.

Güncel

SANKO Üniversitesi Hastanesi ve Türk Nöroşirürji Derneği Spinal ve Periferik Sinir Cerrahisi Grubu iş birliğiyle “Gaziantep Spinal Günleri” toplantısının dördüncüsü...

Güncel

Sayın Valimiz Osman Hacıbektaşoğlu’nun başkanlığında bölgede arama çalışmalarına katılan paydaş kurumlar ile değerlendirme toplantısı yapılmıştır.

Güncel

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Aralık ayı olağan meclis toplantısında 19 Kasım’da yaşanan büyük felaketi değerlendirdi.