Hasar Haberleri

Hasar haberleri ve güncel Hasar gelişmeleri, Hasar ile ilgili tüm video, Hasar fotoğrafları ve Hasar haberleri Zonguldak Ereğli Haberleri sitemizde


Güncel

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt, Zonguldak’ta aşırı yağışlar nedeniyle meydana gelen heyelanda hasar gören yolların yapımının başlayacağını açıkladı.

Güncel

AK Parti Zonguldak Milletvekili Saffet Bozkurt, Alaplı da yapımı devam eden inşaatları ve fırtına nedeniyle hasar gören mendirek bölgelerinde incelemelerde...

Asayiş

 Bartın-Karabük yolunda yamaçtan düşen taşlar bir otomobilde hasara yol açtı. 

Asayiş

Düzce’nin Cumayeri ilçesindeki Akpınar köyünde iki katlı evde yangın çıktı, yangın sonrası ev kullanılamaz hale geldiği görüldü.

Güncel

Düzce'nin Akçakoca ilçesinde, fırtına ve beraberinde oluşan dalgaların etkisiyle plajdaki tesis yıkıldı.

Güncel

Vali Osman Hacıbektaşoğlu fırtınadan olumsuz etkilenen balıkçılarla bir araya geldi.

Güncel

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde TSO Başkanı Arslan Keleş, fırtına ve sel afetinden zarar gören 226 işletmenin hasar tespit çalışmalarının yapıldığını bildirdi.

Güncel

Kdz. Ereğli Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü, Pazar günü yaşanan doğal afette zarar gören mezarlıklarda tespitlerini sürdürüyor.

Güncel

Batı Karadeniz bölgesini etkisi altına alan olumsuz hava şartları Alaplı’yı da vurdu. Alaplı Sahil Park’ta büyük hasar meydana geldi.