Zonguldak’ın Ereğli İlçesine bağlı Gülüç beldesinde, Mehmet Göktekin, beraberinde eşi Emine Göktekin ve partisinin Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte, Beldenin Atalay Site Yapı Sitesinde, mahalle sakinleri ile bir araya geldi.
Belediye başkanı seçilmesi halinde Gülüç’te hayata geçirmeyi planladığı öncelikli projeleri hakkında vatandaşları bilgilendiren Göktekin, projelerin hayata geçirilmesinde gerekli kaynağın sağlanması yönünde de detaylar verdi.
CHP Gülüç Belediye Başkan Adayı Mehmet Göktekin, sorunlarını dinleyerek önerileri hakkında notlar da alan Mehmet Göktekin, kendisine verilecek destek ile belediye başkanı seçilmesi halinde bambaşka bir Gülüç yaratacağı sözünü verdi.
MİTİNGE KATILDI
Diğer yandan, CHP Gülüç Belediye Başkan Adayı Mehmet Göktekin, partisinin Genel Başkanı Özgür Özel’in Zonguldak’ta gerçekleştirilen mitingine katıldı.
Zonguldak merkez, ilçeler ve beldelerin aday tanıtımı da yapılan mitingde sahneye davet edilen Göktekin, Genel Başkan Özel ve tüm belediye başkan adayları ile birlikte kalabalağı selamladı.

Whatsapp Image 2024 03 10 At 11.20.41 (1)

Bayramlaşmada Posbıyık ve Bozkurt atışması… Bayramlaşmada Posbıyık ve Bozkurt atışması…

Whatsapp Image 2024 03 10 At 11.20.41

Editör: Haber Merkezi