Şehit madencileri unutmadılar... Şehit madencileri unutmadılar...

Ereğli Belediye ve Belediyespor Başkanı Halil Posbıyık’ın tasarruf tedbirleri kapsamında takımın zor günler geçirdiği ve kimsenin başkanlık istemediğini açıkladığı bugünkü basın toplantısı sonrasında Halil Posbıyık’a ilk cevap Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Kaan Kocaman’dan geldi.

“Kimseye Ereğli Belediyespor gibi yılların kulübünü “askıda kulüp” uygulaması ile pazara çıkarttırmam” diyen Kocaman, Ereğli Belediyespor Başkanlığı’na talip olduğunu bugünkü makalesinde açıkladı.

Kocaman, Spor Yöneticiliği mezunu olduğunu ve çocukluktan beri yöneticilik yaptığını söyleyerek Sportif Direktör, Antrenör ve golcüsünün de ismini açıkladı.

Zonguldak Ereğli Spor (ZES) Başkanı Kaan Kocaman’ın bugünkü köşe yazısındaki başkanlık açıklaması şöyle “ Zonguldak Ereğli Spor Kulübü Başkanı ve Gazeteci Kaan Kocaman olarak 2 kulübü tek başına idare eden ben Ereğli Belediyespor Başkanlığı’na kendi yönetimim ile adayım. Evet, adayım. Bunlardan çok daha iyi yaparım. Kimseye Ereğli Belediyespor gibi yılların kulübünü "askıda kulüp" uygulaması ile pazara çıkarttırmam. Yapamayan gitsin. Yapmak isteyenlerin önü açılsın. Sportif Direktörüm Ali Ünlü, Antrenörüm Gökmen Başoğlu son olarakta golcüm Kaan Yıldırım. Bu isimlerin ne kadar değerli ve önemli olduklarını çok başarılı olduğunu düşündüğünüz mevcut yöneticileriniz bilir başkanım.”

Editör: Haber Merkezi