Karadeniz Ereğli’ de 37 yıldır Ereğli halkına yiyecek sektöründe hizmet veren ve adını turizm sektöründe de sürekli duyuran Midyeci Şenol usta, yaptığı kampanya ile yine zirveye kondu.

Yıllardır Ereğli halkı tarafından tanınan ve sevilen esnaflarından Midyeci Şenol lakabı ile bilinen Şenol Baykan, 37 yıldır bu sektörde olmanın gururunu yaptığı kampanya ile taçlandırdı. 

MİDYE DOLMA 5 LİRA…

Bugüne kadar hizmet kalitesinden ödün vermeyen ve ilçeye birçok turistin gelmesine de vesile olan Midyeci Şenol usta, 37’inci hizmet yılında midye dolmada büyük kampanya yaptı. 

10 liradan satışa sunulan midye tavayı 5 liradan satışa sunan Şenol Baykan açıklamasında;

37 yıldır midyeyi Ereğli’ye tanıtmak için çok mücadele ettik. Ömrümüzü verdik de diyebiliriz. Sonunda istediğimiz hedefe geldik. Ereğli halkı ve il dışından çok müşterimiz var. Bunların sayesinde bu hedeflerimize geldik. 37’inci yılımıza gelmekten gurur duyuyoruz. Ereğli halkına ve Türkiye’deki bütün vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Gördüğünüz gibi midye dolma ve midye tavada ben bu konuda kendimi 37 yıldır mücadelemle istediğimiz hedefe geldik. 

Şu anda midye dolmanın tanesi 10 lira ama süre ve zaman koymadan 5 TL yaptık. Vatandaşımız bu sene doya doya yesin diye midye dolmanın tanesini 5 lira yaptık ve bugün şuan n da 12 bin i bulduk. Öğlen 15.00 ’de başladık kampanyaya. Şu ana kadar 12 bini geçtik. Yani yoğun talep vardı. Dolmamız bitti sayılır. Tabii bugün bu şekilde oldu. Ama kampanya süresiz devam edecek” dedi.

Bozkurt; Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı Bozkurt; Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı

I M G 20240519 W A0086I M G 20240519 W A0087I M G 20240519 W A0089

Editör: Haber Merkezi