Meteoroloji müjdeledi... Serinleyeceğiz... Meteoroloji müjdeledi... Serinleyeceğiz...

Türkiye-Sırbistan Ekonomik İşbirliğinin Geliştirilmesinde Yeni Ufuklar Sempozyumu için Belgrad’da bulunan Zonguldak Heyeti, T. C. Ticaret Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan,Belgrad Büyükelçisi Hami Aksoy ,Türkiye-Sırbistan İş Konseyi (DEİK) Başkanı ve Türkiye Halk Bankası A.Ş. Genel Müdürü Osman Arslan ile akşam yemeğinde  bir araya geldiler. Ayrıca gerçekleştirilen Sempozyumda ikili görüşmeler yapılarak iki Ülke ticareti için önemli bilgiler aktarıldı.

Zonguldak heyetinde, Karadeniz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş ve Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Demir  yer aldı.

Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş ’’ Türkiye-Sırbistan Ekonomik İşbirliğinin Geliştirilmesinde Yeni Ufuklar Sempozyumu için Belgrad’da bulunuyoruz. Burada ülkemizi temsil eden kurum kuruluş yetkilileri ve iş dünyasından insanlarla ve Sırbistan’da iş yapan muhataplarımızla görüşmeler yapıyoruz. İlimizin ve ülkemizin ekonomisine katkı vermek için gayret ediyoruz. Sempozyumun gerçekleşmesinde emeği olan başta iktisadi araştırmalar vakfı temsilcilerimiz olmak üzere tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyorum’’ dedi.Whatsapp Image 2024 06 11 At 15.26.42Whatsapp Image 2024 06 11 At 15.26.41

Editör: Haber Merkezi