2024 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde Kırmacı Mahallesi için Muhtar adaylığını açıklayan Temel Akman, seçim çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor. Akman’ın aday olması ile birlikte en büyük destek Kırmacı Mahalle sakinlerinden iş insanı Mülazım Küçükarslan’dan geldi.

Bir önceki seçimlerde Temel Akman ile seçime giren Mülazım Küçükarslan, bu sene desteğini Temel Akman’a vereceğini ifade etti. Küçükarslan açıklamasında “Geçtiğimiz seçimlerde Temel kardeşimizle sandıkta yarışmıştık. Bu sene ise adaylığını yeniden açıklayan Temel kardeşimize destek olacağız. Kemerliler dernek başkanı aynı zamanda belediye personeli olan Temel kardeşimizin gerek ikili ilişkileri gerekse de sorunlara yaklaşım tarzı ile mahallemize güzel çalışmalar ve hizmetler kazandıracağına inancımız tam” dedi.

Kemerliler Dernek başkanı ve Kırmacı Mahallesi Muhtar adayı Temel Akman’da açıklamasında “Bana gösterilen teveccüh ile muhtarlık seçimlerini kazanacağıma inancım tam. Azalarım ile birlikte mahallem için güzel çalışmalara imza atacağıma kimsenin şüphesinin olmasın” dedi.

"Gündemimiz sokaklardaki başıboş ve saldırgan köpekler" "Gündemimiz sokaklardaki başıboş ve saldırgan köpekler"

Editör: Sinan Kabatepe