İlk olarak Cumhur İttifakı ortağımız Milliyetçi Hareket Partisi Kdz Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk ve yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret ederek bayramlarını kutladılar. Milletvekili Bozkurt, MHP Kdz Ereğli İlçe Teşkilatı'na misafirperverliklerinden dolayı teşekkür etti.

CHP KDZ EREĞLİ İLÇE TEŞKİLATI ZİYARET

İkinci ziyaret Cumhuriyet Halk Partisi Kdz Ereğli İlçe Başkanı Ali Kocamanoğlu ve yönetim Kurulu Üyelerini ziyaret etti. 

Milletvekili Bozkurt "Bu ziyaretler vesilesiyle, bayramın kardeşlik ve dayanışma ruhuna uygun olarak farklı siyasi partiler arasındaki diyalog ve işbirliğinin önemini bir kez daha vurgulama fırsatı bulduk. 

CHP Kdz Ereğli İlçe Teşkilatı'na gerçekleştirdiğimiz bu anlamlı ziyarette, karşılıklı olarak bayram tebrikleri iletildi ve ülkemizin huzuru, refahı ve birliği için ortak temenniler dile getirildi. Bu tür ziyaretlerin, siyasi farklılıklarımızı bir kenara bırakıp ortak değerler etrafında buluşmamıza vesile olduğuna inanıyorum.

İl Başkanı Çağlayan yapılan zamları eleştirdi... İl Başkanı Çağlayan yapılan zamları eleştirdi...

Bayramın getirdiği barış ve hoşgörü ikliminin, siyasette de hakim olması gerektiği düşüncesiyle, ülkemizin ve İlçemizin yararına olacak her türlü işbirliğine açık olduğumuzu bir kez daha ifade ettik. CHP Kdz Ereğli İlçe Teşkilatı'na misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum." olarak yayınladı. 

BBP KDZ EREĞLİ İLÇE TEŞKİLATI ZİYARET

Üçüncü ziyaret Cumhur İttifakı Ortaklarından Büyük Birlik Partisi Kdz Ereğli İlçe Başkanı Yusuf Karaoğlu ve yönetim Kurulu üyelerini ziyaret ederek bayramlarını kutladılar. Bozkurt gerçekleşen ziyaret için "BBP Kdz Ereğli İlçe Teşkilatı'na misafirperverliklerinden dolayı teşekkür ediyorum.  Bu vesileyle tüm vatandaşlarımızın bayramını en içten dileklerimle kutlarım. Bu bayramın, ülkemizde birlik ve beraberliğin pekişmesine vesile olmasını temenni ediyorum." olarak yayınladı.

Whatsapp Image 2024 06 19 At 14.01.53Ekran Görüntüsü 2024 06 19 145638

Editör: Haber Merkezi