İl Genel Meclis Üyesi adayları gittikleri köylerde köy muhtarları ve vatandaşların ilgisiyle karşılaştı. Adaylar ziyaretlerine Üçköy, Terzi, Sücüllü ve Ballıca köylerine giderek sürdürdükleri seçim çalışmalarında hedeflerinin tam kadro Ereğli’yi Zonguldak İl Genelde temsil etmek istediklerini ifade ettiler.

Köy ziyaretlerinde konuşma yapan Karaca, kendilerini karşılayan vatandaşlara özetle, "Sizinle etle tırnak gibiyiz. Biz hizmetlerimize kaldığımız yerden devam ederek, çok daha güzel projelerle bölge halkımızı buluşturmak istiyoruz" dedi.

Devrek Belediyesi iflas mı veriyor... Devrek Belediyesi iflas mı veriyor...

Adaylardan Engin Temel ise, "Şehirde ne varsa, kırsaldaki köylerimize de aynı hizmetleri getirmek için,  geçmiş dönemde olduğu gibi tekrar yeni dönemde de hizmetlerimizi sizinle buluşturmak istiyoruz. Biliniyor ki geçmişten günümüze yol, su gibi önemli sorunları tamamen bitirmiş bulunmaktayız. Yeni dönemde hedefimiz , sıcak asfaltı köylerimizin bütün yollarıyla buluşturmaktır. Bizler söz verdiğimiz zaman eseri en kısada sürede vatandaşla buluşturan İl Genel Meclis üyeleriyiz , bunu da en iyi bilenler köy muhtarlarımızdır. Herhangi bir ayrım yapmadan , bu yönde hizmetlerimize siz değerli halkımızın desteğiyle sürdürmek istiyoruz." diyerek konuşmasını tamamladı.

Diğer adaylardan Ahmet Eyrilmez, Erol Özsoy ve Sinan Durdu ise özetle; AK Parti ile Hizmet ve Eser yarışında kimse baş edemez şiarıyla ve bu kadroda yer almanın gururunu yaşadıklarını ifade ederek bölge halkından destek istediklerini ifade ettiler. Köy ziyaretleri karşılıklı görüş alışverişiyle ve toplu fotoğraflar ile tamamlandı.

Whatsapp Image 2024 02 27 At 214241 1

Whatsapp Image 2024 02 27 At 214237

Editör: Haber Merkezi