Yavuzyılmaz’a Meclis’te bir önemli görev daha... Yavuzyılmaz’a Meclis’te bir önemli görev daha...

Bekyeri Mahallesi yakınındaki Arapoğlu Sitesi Toplantı salonunda site sakinleri ile bir araya gelen Göktekin, dağıtımını sürdürdüğü seçim kitapçığındaki projelerini anlatmaya devam etti.
İŞSTİHDAMA ÇÖZÜM HAZIR
Projeler arasında yer alan “İşsizlik ve İstihdama Çözüm” konusundaki görüşlerini aktaran Göktekin, şunları kaydetti:
“Ülke genelinde olduğu gibi, özellikle gençlerin iş imkanlarının zorlaştığı günümüzde, Belediye Başkanlığına seçildiğim ilk günden itibaren ön görüşmelerini yaklaşık bir yıl önce yaptığım şirketin, Gülüç sınırlarımızda tesis kurması için hazırlıklar yaptım. Bu sayede belde gençlerimize istihdam sağlanmasına ön ayak olacağım. Bunun yanı sıra kadınlarımıza el işi pazarı oluşturacağız, meslek edinme kursları açacağız.
BAL GİBİ DE İŞ KAPISI
Genellikle makamda oturan belediye başkanları, ‘Belediye iş kapısı değil’ diyorlar. Bal gibi de iş kapısı, istihdam kapısıdır. Birincisi, Belediye’de ihtiyaç duyulan şekilde işçi alınıp istihdam sağlayacağı gibi, az önce bahsettiğim gibi; bölgeye gelecek yatırımcıya belediye imkanları dahilinde destek olmakta insanımıza iş bulmak, istihdam sağlamak anlamına gelir. İşte biz tam da bunu yapacağız.”
Kalabalık vatandaşların sorularını da yanıtlayan CHP Gülüç Belediye Başkan Adayı Mehmet Göktekin, Belediyenin kapılarının her an vatandaşa açık olacağını sözlerine ekledi.

Whatsapp Image 2024 03 19 At 13.32.11

Editör: Haber Merkezi