İzmir Çeşme Alaçatı'daki yazlığında Zonguldak Ereğlispor Başkanı Kaan Kocaman ve futbolcularını misafir eden ünlü antrenör Yılmaz Vural "ZES'i çıkartmaya ben mi geleyim" dedi. 

Eyüpspor - Erokspor: 0-0 Eyüpspor - Erokspor: 0-0

Gerçekleşen görüşmede Zonguldak Ereğlispor Başkanı Kaan Kocaman'ın yanı sıra Takım Kaptanı Eren Erbay ve Futbolcular Engin Bozkurt, Serhat Varol, Talha Taytekin, Buğra Erdoğmuş yer aldı. 

Ünlü antrenör Yılmaz Vural " takımımızın play Of'ta elendiğini öğrenince çok üzüldüm. Bu sene çıkacağınıza inancım tamdı. Ama futbolda böyle şeyler oluyor. İstediğin kadar namağlup ligi bitirin. Play off sistemi her zaman sıkıntıdır. Mücadeleniz ve gayretiniz için aferin. Keşke sonu bir üstlük olsaydı. Bu gidişle İlla ben mi geleyim ZES'i çıkartmaya. Yeni sezonda sizi sıkı takip edeceğim. Eğer istediğimiz sonuçlar ortaya çıkmazsa çıkıp ben geleceğim" dedi. 

Zonguldak Ereğli Spor Başkanı Kaan Kocaman ise "değerli hocam Yılmaz Vural'a bizleri misafir ettiği için çok teşekkür ederim. Takımımıza, oyuncularımıza ve bize her zaman desteği tamdır. Artık kendisini koyu bir Zonguldak Ereğlispor'lu yaptık" dedi.I M G 20240707 W A0010

Editör: Haber Merkezi