MHP Zonguldak Milletvekili Adayı Murat Kotra, Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk ve partililer ile birlikte  14 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilecek olan genel seçimler öncesinde destek turlarını sürdüren Bozkurt, İnsan ve hizmet odaklı olarak adlandırdığı projelerini tek tek anlatmayı sürdürdü.

KDZ. EREĞLİ VE GÜLÜÇ BAĞRINA BASTI

Bozkurt, Kdz. Ereğli ve Güçlük ziyaretlerinde esnaf ve vatandaşlardan gördüğü ilgi karşısında memnuniyeti dile getirerek, “14 Mayıs Pazar gününe kadar yılmayacağız, çalışacağız, destek isteyeceğiz, kucaklaşacağız ve zafere ulaşacağız. Seçimlerden öncede, sonrada bu bayrak altında sıkılmadık el bırakmayacağız. MHP teşkilatlarımız ile birlikte Kdz. Ereğli ve Gülüçteyiz.

Biz dün ve bugün Kdz. Ereğli  ve Gülüç’e doyamadık,her zaman Zonguldak, Ereğli ve Gülüç halkımızın yanında olacağız.” ifadelerini kullandı.

“TTK’YA VE ERDEMİR’E İŞÇİ ALIMININ TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ”

 TTK ve Erdemir’e işçi alımlarının yakın takipçisi olacaklarını kaydeden Bozkurt, “Partimizinde gayretleri ile TTK’ya işçi alım sayısı önce bine, sonra 2 bine çıkarıldığı Cumhurbaşkanımız tarafından açıklandı. Bölgemizin istihdam kaynağı olan TTK Müesseselerimize işçi alım sayılarını norm

kadro seviyesine çıkararak, Zonguldak’ımızın tüm mahalle ve köylerinden nüfusu oranlı alım gerçekleştirmek amacıyla var gücümüzle çalışacağız. Yine ERDEMİR’e alınacak olan işçi konusunda ikametgah zorunluluğun getirilmesi bekliyoruz.”

KONUK EVİ VURGUSU DEVAM ETTİ

İşçi alımları konusunda Erdemir ile halk arasında köprü kurmaktan, TTK’ya işçi alımlarına kadar pek çok konuda yapacaklarını vatandaşlara tek tek anlatan  Bozkurt şunları söyledi:

“Sizler teveccüh gösterirseniz meclisteki ilk görevimiz; 2023 yılı sonuna kadar hemşehrilerimize acil ihtiyaçlarını gidermek amaçlı, Ankara merkezde 40 Yataklı ücretsiz konuk evini hayata geçirmek olacak. Bu konuk evimizden, tedavi amaçlı Ankara’da bulunan hasta ve hasta yakınları, Eğitim amaçlı kayıt ve sınavlara katılacak öğrencilerimiz. Vatani görevini yapan evlatlarımızın askeri birliklerine katılma süresi ve yemin törenlerine giden aileler Meclise ziyarete gelen tüm Zonguldak’lı hemşehrilerimiz yararlanacaktır.”

Editör: Can Özkan Kayabaşılı