Genç Ereğliler olarak takımımızın arkasındayız Genç Ereğliler olarak takımımızın arkasındayız

İlçede 19 Kasım’da yaşanan aşırı sağanak yağış ve tam fırtına sonrası 3 kilometrelik sahil bandının tamamında hasar oluşurken, bu olumsuzluktan Marina Cafe & Restorant’da etkilenmişti.
Marina Cafe &Restorant işletmecileri, yaşanan afetten büyük oranda etkilenen mekanda zaman kaybetmeden yeniden bakın ve onarım çalışmalarına başladı.
Kısa sürede önemli kısmında tamamlanan çalışmalarla birlikte, alınan yeni tedbirlerle mekanın daha da korunaklı olması sağlandı.
Bunun yanı sıra, başta mutfak olmak üzere tüm kullanım alanın elden geçirilen mekan, ilk günkü özelliği ile Yeni Yıla da hazır hale getirildi.
Marina Cafe & Restorant İşletmecileri, müşteri kabul etmeye başladıkları mekanda aynı zamanda yeni yıl için de çeşitli sürpriz hazırlıklar yaptıklarını belirtirken, “yaşanan afetten zarar gören esnaf ve vatandaşlarımıza geçmiş olsun diyoruz. Bu zorlu süreçte bize destek olan tüm resmi kurum ve bölge halkımıza teşekkür ederiz” dediler.
Özellikle gün içinde çocuklar için hazırlanan bölümler, özel fotoğraf çektirme alanları, hava koşullarının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi vesilesiyle tamamı kullanılabilen açık alanda kahvaltı ve yemek ikramları sunulan Marina Cafe &Restorant, 2024’e girilen bu günlerde hizmet ve kalite konusundaki önceliğini de koruyor.

Editör: Can Özkan Kayabaşılı