“KALP SAĞLIĞINIZ İÇİN DÜZENLİ KONTROLLERİNİZİ İHMAL ETMEYİN” “KALP SAĞLIĞINIZ İÇİN DÜZENLİ KONTROLLERİNİZİ İHMAL ETMEYİN”

14 Şubat Sevgililer günü için yapılan program da DJ LEİLA’ nın performansı ile Ereğlili gençler gönüllerince eğlendiler. 
Yalı Club işletme sahibi Ali Özdoğan yaptığı açıklamada, ‘’ DJ LEİLA Hanıma çok teşekkür ederiz. Başta eşim olmak üzere tüm eşlerin sevgililer gününü kutlarız teşekkür ederiz.’’ Dedi.
Yalı Club işletme sahibi Ali Özdoğan’ın eşi Ayfer Özdoğan ’’ Başta eşim olmak üzere tüm sevgilisi olanların sevgililer gününü kutluyorum DJ LEİLA hanıma da katılımından dolayı teşekkür ederiz.’’ Dedi.
Program sonrasında gazetecilerin sorularını yanıtlayan DJ LEİLA Ereğli’ye gelmekten çok mutlu olduğunu böyle bir gece hazırlayan Ali, Ayfer çiftine ve Yalı Club ekibine çok teşekkür ederim dedi.
DJ LEİLA yaptığı açıklamada; Ereğli ye ilk kez geliyorum çok harika bir yer insanlar inanılmaz o kadar sıcak ki mekân sahibi bu gece için Yalı Club ailesine çok teşekkür ederiz. Karadeniz benim zaten canım. Çok severim. Her şey için çok teşekkür ederim. 2016 yılından beri bu işi yapıyorum. Türkiye’de 3 yıl olacak. Rusyalıyım ama benimde Türk kanı var. Birbirinizi hayatta ne olursa olsun bırakmayın, hep beraber olun. Sevgililer gününüz kutlu olsun. Öpüyorum.’’ Dedi.
DJ. LEİLA menajeri olan Emrah Özgüç;  ‘’Bende bir Bartın çocuğuyum,  buraya yakın bende kendimi memleketimde gibi hissediyorum. Sanatçılarla, dansçılarla ve DJ lere menajerlik yapıyorum. Ereğli de Yalı Club’a gelmekten çok mutluyum. Buradan da kendilerine mekân sahibine çok teşekkür ederim. Ereğli’nin ve Türkiye’nin sevgililer gününü kutluyorum aşkla kalın sevgi ile kalın’’ dedi.

Editör: Haber Merkezi