Önceden planlanan şekliyle, 22 Şubat’ta Karadeniz Ereğli’deki Fabrika Tims Salonu’nda gerçekleştirilmesi planlanan Volkan Konak konseri, 6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından Fabrika Tims Organizasyonu tarafından ileri tarihe ertelenmişti.
Hafta sonu (28 Şubat) Ereğli-Kandilli yolu Kırmacı Mahallesi mevkisindeki Fabrika Tims’te gerçekleştirilen konsere yaklaşık 1000 davetli katıldı.
Hafif müzik eşliğinde yenilen yemeklerin ardından alkışlarla sahne alan Karadenizli yorumcu Volkan Konak “Aydoğdu” isimli eseri ile konserine başladı.
Ardından “Göklerde kartal Gibiydim” Şarıksını seslendiren ünlü sanatçı, davetlilere coşkulu anlar yaşattı.
Eserlerini zaman zaman davetlilerle birlikte seslendiren Volkan Konak, eser aralarındaki konuşmalarında ise birlik, beraberlik ve kadına saygı-sevgi vurgularında bulundu.
Kendisinin Akçakocalı olduğunu, Eerğli ve Alaplı’yı çok sevdiğini anlatan Konak, "Tims Organizasyon sahiplerine ayrıca teşekkür ediyorum. Bu arada konserin gerçekleşmesinde katkısı bulunan sponsorlar; Metal Metal sahibi Selim Ballı, Yahyaoğlu Döküm Çelik Sahibi Ahmet Yahyaoğlu’na, Kobzukşal İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Batuhan Bozkuş’a, Batu Demir Çelik firması sahibi Serhat Aydın ve Kartal demir Çelik firması sahibi Tarkan Atik’e teşekkür ediyorum” diye konuştu.Karadeniz Ereğli ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş’in de eşi Ceyda keleş ile katıldığı konserde davetliler, Volkan Konak’ın hareketli şarkılarında ise adeta yerlerinde duramayarak eğlendi.
Volkan Konak, 2 saati aşkın süren konserinin finalinde ise seslendirdiği “İzmir Marşı”na salondaki davetliler ayakta eşlik ettiler.
Konser, Volkan konak’ın sahneden ayrılmasının ardından orkestrasının bir süre seslendirdiği eserlerle devam etti.
MEMNUNLUK DUYDUK, DEVAMI GELECEK
Bu arada, Fabrika Tims Organizasyon Sahiplerinden Özlem Şen, ülkenin zor günlerden geçtiği böyle dönemlerde insanları bir nebze de olsa eğlendirebilmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “önümüzdeki günlerde kadınlarımız için özel bir etkinlik organize edeceğiz. Bu tür organizasyonlarımız da devam edecek. Katkıda bulunanlara ve davetlilerimize teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Editör: Serdal Çenesiz