TTK tarafından yapılan açıklama şöyle: "Kurumumuzun yerüstü işyerlerinde 4857 Sayılı İş Kanununa tabi daimi işçi statüsünde çalıştırılmak üzere işe alınacak olan toplam 44 nitelikli işçi alımı için Zonguldak 1. Noteri tarafından 02.05.2024 tarihinde yapılan kura çekimi sonucunda “asıl” olarak kuradan çıkan ve “Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik” gereği Kurumumuzca yapılan belge kontrolleri sonucunda;

7 ayrı sanatınbelge sonuçları için TIKLAYINIZ

Belge inceleme sonucunda belge durumu“ GEÇERLİ” olarak belirtilen adayların “İlk İşe Giriş Sağlık Raporlarını” almalarını teminen hastaneye sevk edilmek üzere isimleri karşısında belirtilen tarihte Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi (Ek Bina) Heyet Kalemine müracaat etmeleri gerekmektedir.

Belge inceleme sonucunda belge durumu “GEÇERSİZ” veya “MÜRACAAT ETMEDİ”olarak belirtilen adayların yerine kendi listesinden sırayla çağrılan;

Yedek liste için TIKLAYINIZ.

Yedek olarak davet edilen adayların, çalışacağı sanat ile ilgili aşağıda istenen belgelerle birlikte 20.05.2024-27.05.2024 tarihleri arasında TTK Genel Müdürlüğü Personel Daire Başkanlığı İşçilik Servisine müracaat etmeleri gerekmektedir.

Önemli Uyarı: Kuradan çıkmış olmak tek başına işe girmeye hak kazandırmaz. Başvuru şartlarında istenen belgelere sahip olmayan, TTK Beden Gücü Yönergesine göre istenecek olan sağlık muayenesini geçemeyen, Zonguldak İl Emniyet Müdürlüğünce yapılacak olan Arşiv Araştırmasına göre işe girmeye engel bir durumu olan kişiler işe alınmayacaktır.

Çalışma ve İş Kurumu Zonguldak İl Müdürlüğünce alınan iş başvurularında beyana esas işlem yapılıp evrak kontrolü yapılamadığından, evrak-belge kontrolü Kurumumuzca yapılacak olup başvuruda istenen diploma ve belgelere sahip olmayan adayların belgeleri geçersiz sayılacaktır.

YEDEK ADAYLARIN YANINDA GETİRECEĞİ BELGELER

1-Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi,

2-Diploma veya “Çıktı” aslı ve fotokopisi,( Ayrıca mesleğe göre istenmiş olan ek evrakların asılları ve fotokopileri)

3- Fotoğraf 4 adet

4-Varsa sigorta sicil numarası ve sigorta giriş tarihi

5- Varsa askerlik terhis belgesi

Prof. Dr. Güner Dağlı, Babalar günü mesajı yayımladı... Prof. Dr. Güner Dağlı, Babalar günü mesajı yayımladı...

6-Nüfus kayıt örneği

7-İkametgâh belgesi

NOT: Belgelerinden herhangi biri eksik olan adayların hiçbir belgesi kesinlikle alınmayacak olup, belgelerin şeffaf dosya içerisinde getirilmesi gerekmektedir

* İşçi alımı ile ilgili tüm duyurular Kurumumuzun internet sayfasından yapılacak olup kişilere ayrıca bir tebligat yapılmayacaktır.

İlanen duyurulur." denildi. 

Editör: Haber Merkezi